סרטון גלישה מהטיול של יואב ושלי.

גלשני SUP (חתירה עם משוט), לונגבורד, פאנבורד, קבוצות חתירה, ביקורת ציוד , סטנד אפ פאדל בורד,
longboard

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
יוסי

סרטון גלישה מהטיול של יואב ושלי.

שליחה על ידי יוסי »

אחד הטיולים הטובים, הרבה בזכות הגלים (שהיו הרבה יותר טובים מהימים שצילמנו) ובעיקר בזכות החברה. תהנו :-):

https://vimeo.com/57387063
סמל אישי של משתמש
יוסי

Re: סרטון גלישה מהטיול של יואב ושלי.

שליחה על ידי יוסי »

קצת פרטים למי שמעוניין - המקום מדהים !!!.
מה שרואים בסרט ממש לא משקף, ובפועל היו גלים איכותיים יותר וארוכים יותר. כמעט כל הסרט לא מהספוט העיקרי בו גלשנו, שם הגלים משמעותית ארוכים יותר. בחלק גדול מהסרט מדובר בסשן עם רוח אוף שור חזקה שחייבה אותנו לחתור חזק על הגל, רוב הזמן גלשנו בתנאי מעבדה בלי רוח בכלל.
בקיצור - טסים לסן סלוודור (דרך ניו יורק או טורונטו), ומהשדה תעודה לספוט זה נסיעה של חצי שעה, לעיירה בשם אל טונקו. שם יש כמה ספוטים, הספוט העיקרי נקרא אל סונזל, ספוט מושלם לסאפ, גל ארוך איטי ושמן, הכי גבוה. גל לימין. במרחק הליכה יש ספוט אחר שנקרא בוקנה, גל מהיר ואיכותי לשמאל מתאים לגלישת גלים, פחות לסאפ. יש עוד שני ספוטים שאין טעם להתעכב עליהם. אלו 4 ספוטים אחד ליד השני בעיירה אל טונקו, במרחק של עד 40 דק' נסיעה יש עוד מגוון של ספוטים, לגולשי גלים כדאי לב לשים לספוט בשם פונטה רוקה, אחד הגלים הכי איכותיים במרכז אמריקה. ליד פונטה רוקה, ממש צמוד, יש ספוט נוסף שנקרא לה-פז, גל מעולה לסאפ, והספוט כמעט תמיד ריק.
בכל מקרה תצטרכו למצוא סיבה טובה לעזוב את אל סונזל, כי אל סונזל זה באמת ספוט מנצח !.
אפשר להשכיר גלשני גלים באל טונקו בלי בעיה, ומי שמעוניין לשכור סאפ שייצור איתי קשר אני אקשר אותו לבחור מאד נחמד ואמין, אני שילמתי לו 200 דולר ל- 8 ימים, פחות ממה שהיה עולה לי הובלה לכיוון אחד. יש לו מגוון של סאפים.
יש מגוון רחב של לינה בעיירה אל טונקו, מסעדות טובות וזולות, חיי לילה נחמדים - בעיקר בסופי שבוע יש מסיבות ויש גם ברים.
האווירה במקום מעולה, גם במים וגם מחוץ למים, מקווה מאד שלא תתקלקל עם הזמן כשהמקום יוצף בגולשים.
לגבי עונות - מאפריל עד אוקטובר זה עונת הסוואלים, אפשר לתפוס סוואלים של 8 פיט וגם יותר 12-15 פיט. ספטמבר אוקטובר גשומים יותר. מנובמבר-מרץ נגמרים הסוואלים, ועדיין יש גלים מצויינים 3-6 פיט. מי שיכול הייתי ממליץ לו לתכנן את הנסיעה לפי תחזית, בייחוד אם מדובר בנסיעה קצרה.
מי שרוצה פרטים יותר מדוייקים, יכול ליצור איתי קשר בכיף.
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

Re: סרטון גלישה מהטיול של יואב ושלי.

שליחה על ידי גולן »

רק עכשיו יצא לי לראות את הסרט. נראה מקום מקסים. גם אם זה הספוט הפחות טוב
זה נראה פשוט מושלם.
תודה רבה על הסיקור והסרט - אחלה עריכה וסאונד. :mrgreen:

תמונה
שלח תגובה