המלצות לטיסה באוקטובר+-

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אלוןWC

המלצות לטיסה באוקטובר+-

שליחה על ידי אלוןWC »

אשמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על מקום לטוס אליו לפני הצבא, הנסיון שלי הוא הגלי סערות פה בארץ, שמעתי שגם הסערות הכי עצבניות פה בארץ זה כלום לעומת חו"ל, ומה שאני מחפש זה רוח וגלים.
שמעתי על ג'רי שזה מקום טוב לחו"ל לפעם ראשונה, אשמח גם על חוות דעת מהמקום למי שהיה שם ובכלל שלכל הצעה יהיה גם הסבר למה ליסוע דווקא לשם.
סמל אישי של משתמש
Dor_azu

Re: המלצות לטיסה באוקטובר+-

שליחה על ידי Dor_azu »

אהלן אלון,
אני גם התלבטתי כמוך לפני שלוש וחצי שנים ובסוף החלטנו(אבא שלי ואני) לטוס לג'רי... טסנו לשם בסוף ינואר עד אמצע פברואר.
המקום מדהים... היינו כבר אחרי העונה אבל עדיין כל יום(מלבד יומיים) הייתה רוח מעל 20 קשר.
למה דווקא עד לשם... מזג אוויר טרופי, מסיבות, קפיריניות, בחורות, חוף מדהים עם אחלה תנאים... לגבי התקופה שאתה מתכנן
אני לא יודע מה הולך שם
אבל שווה לבדוק... שאני הייתי שם היה קצת גלים לרכיבה ובעיקר לקפיצות כשהגאות נמוכה.
לפי דעתי המקום ממש מתאים לך בדיוק לפני הגיוס - ללכת להנות ולחזור עם טעם של עוד למשך כל השלוש שנים הבאות עד הפעם
הבאה אחרי השחרור שתחזור לשם :wink: , אני עכשיו עובד וחוסך במטרה להגיע לשם שוב.
בקיצור אחי ממליץ בחום.
דור.
סמל אישי של משתמש
אלוןWC

שליחה על ידי אלוןWC »

תודה רבה אחשלי, ולפי מה שהבאנתי העונה בג'רי זה ספטמבר-נובמבר, אני לא כל כך מוגבל מבחינת תאריכים, אני יכול לטוס עד סוף נובמבר , אני רק מקווה שאם אני טס בעונה יהיו לי גם גלים לפחות של 2 מטר, לא מצאתי סרטונים טובים על המקום חוץ מסרטוני פריסטייל אז אני די בספק לגבי הגל.
חוץ מזה לפי מה שהבאנתי ממך נראה לי שהמקום באמת פגז ולדעתי גם היאידיאלי בשבילי, ואם אני ידע שיש שם גם גל כמו שציינתי אני טס בלי לחשוב בכלל.
סמל אישי של משתמש
Dor_azu

שליחה על ידי Dor_azu »

בכיף, גלים של 2 מטר לא תמצא שם... אלא אם זה יום טוב... אבל בכל מקרה הנקודה של השבירה הרצינית יותר היא טיפה במעלה הרוח.
בעונה הגלים לא גבוהים והם מגיעים אחרי העונה ואז גם יש מבצעים על ציוד קטן יותר וכאלה...
אני השכרתי ציוד במקום שנקרא וילה קלנגו אבל תעשה סיבוב בעיר יש כמה מקומות קטנים ויש את המועדון
הגדול בספוט שנקרא club dos ventos. צירפתי לך גם לינק לאתר שתוכל לקרוא קצת יותר ולהתרשם.
לגבי מגורים יש שמה מלא פוסאדות הטווחי מחירים דיי דומים... אבל תעשה סיבוב ותמצא מקום שנראה לך טוב בעין והמחיר סבבה.
יש שמה פוסאדה אחת של שני ישראלים שנקראת slata de fruita מקום נחמד עם חברה צעירים ואווירה טובה...
אני הייתי הולך לשם לשבת בערב וישנתי במקום לא רחוק משם שאני לא זוכר את שמו... אבל במידת הצורך אני יוכל להסביר לך איך להגיע.
בכל אופן גם אם לא גלים אז אתה תהנה שמה מרוח טובה ואולי תלמד קצת פריסטייל... כך או כך תהנה שם לפי דעתי

http://www.clubventos.com" onclick="window.open(this.href);return false;
שלח תגובה