דוכס - תודה

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

הופמן

שליחה על ידי דורון »

לא זכור לי שאני אמור
לתת לך תשובות,בטח לא לך.
יום אחד קרוב מאוד,שנסתכל אחורה אני וחבריי התותחים
וננתח את הנצחון המבריק,אפילו לא נזכור שהיית פה.
יום מצויין שיהיה לך.
אתה גורם לי רק לצחוק,
דורון דוכס
הזהר במחשבותיך - הן הופכות למילותיך , הזהר במילותיך - הן הופכות למעשיך , הזהר במעשיך - הם הופכים להרגליך , הזהר בהרגליך - הם הופכים לאישיותך , הזהר מאישיותך - היא הופכת לגורלך
hoffman10

צוקל

שליחה על ידי hoffman10 »

תאמין לי שגם אני לא מסתכל לכיוון שלך.
מבחינתי היית ונשארת אותו הדבר. אגב זה מה שחושבים עליך הרבה אנשים אבל הם לא יגידו לך את זה בפנים. אני לפחות לא מתבייש להתקיל אותך.
אם תקרא טוב בין השורות שלי אולי תבין :lol:
שיהיה גם לך יום פצצות לך ולתותחים :!:
סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

בואו אני אפנק אותכם

שליחה על ידי דורון »

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

Uploaded with ImageShack.us[youtube]http://www.youtube.com/v/d6QO4Aa82b0[/youtube]
הזהר במחשבותיך - הן הופכות למילותיך , הזהר במילותיך - הן הופכות למעשיך , הזהר במעשיך - הם הופכים להרגליך , הזהר בהרגליך - הם הופכים לאישיותך , הזהר מאישיותך - היא הופכת לגורלך
סמל אישי של משתמש
dan52

שליחה על ידי dan52 »

חלש, חלש, הקייס והגישה של העיריה חלשים
ואני חושש שיידחו או יקרסו
איפה ערימות התמונות, העדויות, הפרסומת בעיתון של "היזם" עם הכוונות לקרות ולעשות מסיבות בחורף.
למה מביאים עדויות לא קבילות כשיש הררי עדויות קבילות לחלוטין?! שואלים על מסיבות שמתקיימות היום? מה עם מסיבות שהתקיימו בשנה שעברה.
למה לא מראים תמונה של השער הסגור? "פשפש מסודר" עאלק.
למה לא הראו במסודר איך הוא הפר את החוזה שלו סעיף סעיף?
למה לא מעלים את זה שהוא מוכר שתיה אלכוהולית במקום שיש לו היתר למזנון?
פשוט חלש
הקייס הזה צריך להיות "סלאם דאנק" מבחינת העיריה
נקווה שהשופט ידע להבחין מה נכון מבין הררי השקרנות ואוזלת היד
סמל אישי של משתמש
omers81

דורון ממצב ..

שליחה על ידי omers81 »

שלח לי ת'פרוטוקול בפרטי , מעניין אותי...ואם הצלחת בטחנות הצדק שאפו !
הגשתי מועמדות לנציג משטרת ישראל בפוזו
סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

לוינטל

שליחה על ידי דורון »

תמונה

תודה רבה לכם לשכת עורכי הדין
מחכה לתשובתכם בקוצר רוח.
סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

80 אחוז מהבקשות להתגונן מתקבלות-עדיין הוא עוזב ב דצמבר

שליחה על ידי דורון »

עיריית חיפה במערומיה,לכאורה שלחה עורכת דין והפסידה שוב לכאורה בכוונה להשאיר את מפעיל חוף הגולשים בושה גדולה.
לדורון דוכס זה מעולה,לציבור הגולשים ותומכי העירייה והציבור בכלל ,החלטה רעה מאוד.
אולי הגיע הזמן שגולשי ישראל יצאו למאבק בעירייה כמו שהיה במאבק נגד המרינה,כי להפסיד בדיון כזה,אחרי כל ה שראינו,לכאורה
זה חייב להיות בכוונה,ויפה שעה אחת קודם להוציא את הבזיון הזה לתקשורת,לכל מי שחשב אי פעם לשתף פעולה עם עיריית חיפה,
בחוף גולשים חדש שיוקם.

תמונה

תמונה

URL=http://img806.imageshack.us/i/430b.jpg/]תמונה[/URL]

תמונה
סמל אישי של משתמש
יוסי

שליחה על ידי יוסי »

בעיקרון זה חסר טעם להגיב על כל השטויות שדוכס כותב, אני מגיב הפעם לאור התלונה שדוכס הגיש כנגד עו"ד שכל פשעו הוא בכך שהוא מייצג את הצד השני.

כמובן שהתלונה לא שווה אפילו את הנייר שהלשכה מחוייבת לשלוח על כך שהתלונה התקבלה, מעבר לזה התלונה תיזרק לפח, אבל אני תמה כל פעם עד כמה נמוך עוד אתה יכול לרדת ?
וכמה אירוני זה שהטופיק הזה כותרתו "דוכס תודה" ומי שאומר זאת זה עו"ד שאני מניח שהוא מסתייג מדרך נלוזה כזו.

אין ספק שהשתן עלה לך לראש בעקבות הקמפיין של "דוכס צדק", וכמובן שהשכיח את העובדה כי בעת המאבק כנגד בניית המרינה ניהלת קמפיין נגד מטה המאבק מתוך מניעים אישיים שלך תוך גרימת נזק למאבק, וכעת כמובן ניכסת לעצמך את הצלחת המאבק.
כן, יש פה לא מעט ששכחו, אבל לא לכולם יש זיכרון קצר.
hoffman10

יוסי אני מחזק אותך

שליחה על ידי hoffman10 »

יוסי אני מחזק אותך
כמעט כל מילה שלך בסלע.
יש קבוצה די גדולה של אנשים שסותמים פה את האף ובכל זאת נכנסים לקרוא בגלל שהפרובוקציה מה לעשות מעניינת. הרבה גולשים מסתייגים ממר צוקל ודרכו אבל לא מתבטאים בפורום בעניין. אני זוכר איך הוא השתלח פה ואף איים לא פעם במשפט.
לגבי הניכוס של המאבק אני קצת מסתייג. בכל זאת יש לצוקל מניות במאבק הזה אפילו שברח באמצע לחול וטען לא פעם שבת גלים לא מעניינת אותו יותר. יש לו מניות בהצלחת המאבקים עד כה אבל הניצחון לא שלו בלבד ויש אנשים שתרמו כמוהו גם אם הם מושפלים על ידו השכם והערב.
זה האדם וזו דרכו.
סמל אישי של משתמש
יוסי

שליחה על ידי יוסי »

רזי, תרמו כמוהו ?
קצת עובדות, המאבק הזה הצליח אך ורק בזכות לחץ ציבורי מאסיבי שהתנהל בכמה מישורים בזכות ניהול מורכב ואפילו גאוני של מטה המאבק.
הצלחת המאבק היא ב- 100% בזכות מטה המאבק, ואליו שותפים כל מי שנענו ותמכו במטה המאבק ויצרו את הלחץ הציבורי.
מי שהשתלח במטה המאבק בגלל מניעים אישיים, מי שניסה לפצל את הכוחות, גרם נזק למאבק ובטח לא יכול לנכס לעצמו את הצלחת המאבק. מדהים כמה הזיכרון האנושי קצר.
סמל אישי של משתמש
Arnon Dagan
יצירת קשר:

שליחה על ידי Arnon Dagan »

יוסי הדברים שלך חסרי כל בסיס, מטופשים ועלובים!
תהיה התנהגותו של דוכס יפה נעימה או ההפך זה לא משנה את העובדות הברורות כשמש!
במאבק נגד המרינה דוכס לקח חלק פעיל וחשוב ביותר! הוא זה שבעצם הביא לנו את הבחורה מהחברה להגנת הטבע ובכך חיבר אותנו חזק עם החברה להגנת הטבע שנכנסה בעירייה ובחברה הכלכלית ושיתפה פעולה עם מטה המאבק בכל הכח אחד הדברים החשובים ביותר במאבק הזה. וזה רק אחד מהדברים. דוכס היה שם מהתחלה ואת הפרצוף שלך יוסי אני ממש לא זוכר שראיתי.
דוכס הוא גולש בנשמה וכן,הוא נפגע קשות ברצונו להפוך את החוף שאהב למשהו ראוי, הביא משקיעים ונתקל בשחיטות נוראית. מה הסיפור הזה כל הזמן "מניעים כלכליים" ? א.דוכס בכלל לא רוצה להיות בחוף ולא רוצה את בעלות החוף במיוחד שיש פרצופים כמוך שמסתובבים שם. ב. כן, דוכס רוצה פיצוי על העוול שנגרם לו אין בזה כל רע בעיקר שזה משרת ציבור שלם של גולשים שמביעים את תמיכתם בדרכו באופן יום יומי. העוול כמובן נגרם על ידי העירייה שמכרה את המכרז לענבר ופועלת בצורה הכי שלומיאלית אולי אפילו בכוונה תחילה כדי שהשחיתות הזאת לא תצא לאור. כל קבוצת אנשים נורמאלית, במיוחד גולשים שהורסים להם את החוף ומנסים להשתלט בצורה עברינית על החוף שלהם,היתה נרתמת למאמציו של דורון. זו הרי פשוט בושה לעמוד מהצד! בחוף גלישה אחר בעולם ברמה של בת גלים זה בחיים לא היה קורה.
מי שעמד בבית המשפט של העירייה מול עינבר זה דוכס כגולש ובלעדיו החוף כבר היה אבוד! נתון בידיו,מנעוליו, ומזרקו מלא הטינר של עינבר או כהן או איך שקוראים לו היום.
הופמן תפסיק להיפגע כל פעם כמו ילד קטן זה האיש זו דרכו כמו שאמרת ואתה יודע בלב (תעצבן אותך ככל שתעצבן דרכו ואפשר להבין אותך לפעמים) שהוא צודק. הדרך של דוכס היא צודקת וטוטאלית אין לו זמן לעצור כל רגע וללקק עכוזים של אנשים כמו יוסי שצרכים לחזור מהר לחור שממנו באו.  
arnondagan.com
"הוא מכיר את זה הוא אוהב את זה הוא כמו דג במים" (מולי גרובר האגדי)
סמל אישי של משתמש
doron_hackam

שליחה על ידי doron_hackam »

יוסי היקר, אתה יודע עד כמה אני מחזיק ממך.
רזי, לך אני אקדים הקדמה. לפני כמה שנים אורגנה הפגנה בגן האם בחיפה, ביום שישי בצהרים, והוזמנו אליה אנשים מכל קצוות הארץ. היה לי חלק מסויים בארגון שלה, והייתי מאוד מודאג שמא אהיה שם המפגין היחידי. מצאתי חנייה היכן שהוא, ואיך שיצאתי מהאוטו, ראיתי אותך הולך עם ערן גרנרוט (את שניכם לא היכרתי אז). באותו רגע, ירדו לי דמעות (גם עכשיו) וידעתי שהמאבק יצליח. על החלק הצנוע הזה שיש לך בחיים שלי, אתה אולי לא ידעת, ובזכותו אצלי רשום לך אשראי פלטינום.
עכשיו אני מרגיש יותר נח לאמר לכם מה מזכיר לי הדיאלוג שלכם.
יש שידור חי של משחק במונדיאל, שחקן רץ לכיוון מסויים בתוך הרחבה על מנת להתמקם ואיתו רצים בלם ומגן אדירי עזוז, פתאום בהפתעה, ניתז כדור למקום שהוא הפוך לגמרי לכיוון התנועה והמאסה שלו, ואותו שחקן, בזריזות ואתלטיות ווירטואוזיות מצליח איכשהו לשרבב קצה של הנעל של הרגל החלשה שלו ולשלוח את הכדור לכיוון השער, בין המגן והבלם, והכדור נהדף על ידי השוער. מהלך אנושי שמעטים בלבד היו מצליח לשחזר.
יושבים להם באולפן פרשן (לפי הקול הוא נשמע די שמן וגם מעשן) ומראיין (שכנראה משלמים לו פר מילה), והפרשן אומר משהו שנשמע בערך ככה: "במקום לבעוט עם החיצון של הרגל, הוא היה צריך לתת לכדור להמשיך ולבעוט ברגל החזקה בעיטה מליאה". והמראיין מהנהן לו משהו עם הרמקול ושניהם נשארים בחיים. אף אחד בקהל הצופים שיושב בבית ורואה את המשחק לא אומר, ולא יכול להגיד להם, שיש מקרים ש "יפה שתיקה לחכמים" ויש מקרים שבהם "אל יתהלל חוגר" ובטח לא יכול להגיד להם את מה שעולה לו ברגע הראשון, מול הפיצוחים, והוא, "נראה אותךפרשן, קודם כל עולה על הדשא ורץ, ואח"כ תהיה רשאי (מוסרית) להעביר ביקורת (וגם תהיה בעמדה יותר נכונה, להעריך את הביקורת שרצית להעלות לפני שעלית למגרש). ודי לחכימא.
hoffman10

היי

שליחה על ידי hoffman10 »

קודם כל דורון ריגשת אותי עכשיו עם הקטע הזה של ההפגנה בגן האם ואתה יודע שהייתי בעוד הפגנות בעניין והגעתי גם לוועדות. אני לא משווה את התרומה שלי לזו של צוקל כי ברור לי שהוא תרם יותר ממני ובכל זאת הבעייה שלי היא עם הדרך שלו.
יוסי צודק בעניין הקמפיין נגד מטה המאבק שצוקל ניהל בקייטסייט והזיכרון שלי מצויין בעניין! עניין הפרשנות לא לעניין כי בכל זאת לא ישבתי על הברזלים ופיצחתי גרעיני עפולה מחממה. לקחתי חלק בעניין והייתי כמו גם שחר גל (מזל טוב על החתונה :wink: ) שכולם נכנסים בו פה בגלל טעות קטנה עם המפעיל והתנהלות שלא מצאה חן בעיני חלק מבאי הפורום. אני והוא דיברנו בוועדה (יש תעוד מצולם) והיינו קונטרה לסוללה שהביא איתו יהב. במאבק הכי חשוב הזה אני ושחר ניצחנו ולא צוקל שהמאבק כבר לא עניין אותו (שוב קייטסייט).
ארנון. זכותי להעלב כשתוקפים אותי וקוראים לי בין היתר מזגזג. המטרה שלי כלודאי אינעל ראבי זה שאפשר יהיה לבוא להנות בבת גלים גם בעתיד ואת זה אני אעשה בין אם יהיה מועדון ובין אם לא. בין עם ענבר ישאר או לא ובין אם דוכס יבוא עוד פעם ויגיד לי לא להיכנס למים כי אני לא יכול להתמודד איתו וטוב שאף פעם לא שמעתי להוראות האלה. כולנו אכלנו סרטים בבת גלים וגם צוקל.
המפעיל וצוקל מדאיגים אותי רק מעט. מה שהכי מדאיג אותי זו העירייה והתוכניות האמיתיות שלה! לדעתי אנחנו לא נמצאים בתכניות האלה!
מה לעשות שצוקל גם היום מפלג אותנו ונכנס בהרבה אנשים טובים.
אני לא אחנך אותו כי כבר מאוחר מדיי. ולחשוב שבעבר הערכתי אותו על הקפיצות.
נערך לאחרונה על ידי hoffman10 ב 01 יולי 2010, 12:31, נערך פעם 1 בסך הכל.
Moshe

שליחה על ידי Moshe »

יוסי, אתה שוכח שדוכס הוא לא עו"ד והוא לא מכיר את כל ההתנהלויות. דוכס התלונן על כך שלוינטל לא נתן לו מספיק זמן להגיב ולא שלח אליו את המכתב כמה שיותר מהר וזה הרגיז אותו. לדעתי לא קרה שום דבר. הוא התלונן וזכותו. הלשכה תבדוק את התלונה ואם הוא טועה הלשכה תבהיר את מה שצריך להבהיר. אם הוא צודק, לוינטל יחטוף על הראש.
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

נעול