לערן עינבר

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

סמל אישי של משתמש
carbon fiber

שליחה על ידי carbon fiber »

גולן אני רואה את הרכב שלך שם עם מידבקה של האתר ליד הבית..........
תמונה
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

קרבון,
אם כבר הזכרת. אז סבתא שלי אומרת שאיך שהם
הגיעו לארץ הביאו אותם למחנה אוהלים בבת גלים. (באמת).
אני אבדוק איתה אם לאוהל הזה בכלל היה אישור מהעירייה. :lol:
סמל אישי של משתמש
adizomer

שליחה על ידי adizomer »

גולן - אתה גאון!
סמל אישי של משתמש
dan52

שליחה על ידי dan52 »

יש רק דבר אחד שאני לא מבין
אם כ"כ רוצים מסעדה בחוף הזה - מה "הבעיה" לעשות דברים במסגרת החוק? למשל:
חוף גולשים, יעודי לגולשים כמו שזה נקבע בחוק + מסעדה / באר ביטבתה.
הרי אם היה לכם מעבר מסודר לשכן, + פינה של יטבתה שיעודית יותר לגולשים (ז"א יקבלו אותך שם גם בחליפת גלישה או בגד ים)
גם מישהו שכל משאת נפשו היא אותה בירה, יכול לקבל את זה ללא הרס חוף הגולשים או נגיעה בו בכלל. וגם באופן חוקי (לאור הדיונים האחרונים - דבר שנראה פה שיקול מישני ביחס לבירה...)

יש ביטוי בעולם המחשבים לגבי קוד פתוח:
Free as in free speech, not free beer

צריכים להבין מה הערכים החשובים עבורנו בטווח הארוך, ולא לחשוב רק על ההנאות לטווח הקצר.
לא שווה לנו למכור את החוף הזה בעבור נזיד עדשים (או כוס בירה), ממש לא.
סמל אישי של משתמש
הדר

Re: שימור החוף וייעודו

שליחה על ידי הדר »

ilan eliyahu כתב:שלום לכולם שם בבית, בבת גלים, פיסת החוף היקרה מפז באדמת הקודש.
ברצוני לחדד מעט את הדברים ואולי נוכל לקחת דוגמא ממדינת גלישה בעלת קצת יותר חופים ,קצת יותר גלים ותרבות קצת יותר מפותחת בכול הקשור לנושא.
באוסטרליה המרובה בחופים ללא כול צורך בהשוואה בכלל למדינתנו הקטנטונת
לא יימצא לא קיוסק, לא קונטיינר, לא חנות ולא מועדון בשום פיסת חוף , החופים הנם שמורת טבע ומטרתם בלבד להיות "חופים".
ישנם ייעודים שונים לחלקות חוף שונות כגון "חוף לכלבים" חוף ל 4X4 אזורי רחצה וכו', אבל החופים הנם נטו חופים.
עלינו להילחם חזק ולאמץ דרך מחשבה זו על מנת לשמר את חופי ארצנו
בהרצליה כבר נעשו נזקים עצומים ועוד במקומות רבים בארץ.
חוף "בת גלים" צריך להיות חוף גלישה נקי ומסודר ללא חנות, מועדון, מסעדה או קיוסק, אחסנה וכו', יש לפעול למען פינוי כול המבנים המכוערים המחלידים והמגעילים מהחוף, לפעול למען נקיונו, הסדרת חניה נורמלית וגישה נוחה לגולשים להרכבת ציוד.
בזה מסתכם ייעודו של החוף בהיותו חוף בלבד !
זו צריכה להיות מטרתנו ועלינו כולנו להתגבש למען מטרה זו ללא אינטרסים עסקיים של מי מאיתנו זה או אחר
חנויות אפשר לפתוח בשכונת בת גלים או באיזורים אחרים, בתי ספר לגלישה עדיף שיהיו ניידים בהתאם לתנאים, דוגמאת סער וקיוסק יכול גם כן להיות נייד " גזלן" שיגיע כשיש פעילות.
המריבות הללו ביניכם הגולשים לא במקום בכלל, מי שרוצה מסעדה שילך לאבו שאקר או מקסים ולא חסר בחיפה איפה לאכול
אני ממש לא מבין לאיזה רמה התדרדרו הויכוחים, זה ממש מעורר שאט נפש,
תפסיקו לריב ותתגבשו למען היותם של החופים "חופים" וחופים בלבד
דרישת שלום מאוסטרליה
אילן אליהו
למען "חופים נטו"
לאילן ה"אוסטרלי".
מה שאתה רואה משם לא רואים מכאן.
אלפי מיילים והתמונה נעשית ברורה ובהירה כבדולח.
אבל המציאות האפורה בארץ הקודש מצליחה לרמוס כל חלקה טובה.
הדברים שלך כ"כ נכונים, שבא לבכות.כמו שאכתוב לתושב עזה, שאת הביוב צריך להכניס לצנרת ולא להזרים אותו ברחוב.
ההבדל בין אוסטרליה לישראל כמו ההבדל בין לוצרן לעזה ! :cry:
---------------------------------------
הדר . 052-2414444 . חיפה
---------------------------------------

משפט סיני עתיק :"גרם אחד של תרגול עולה על טונה של תאוריה"
arishr1

מזמן כבר לא הגבתי פה בפורום....

שליחה על ידי arishr1 »

היה לי כבוד גדול לקחת חלק במאבק על החוף הזה. בדרך סיכנתי את מקום הפרנסה שלי כשפירסמתי בפורומים את המכרזים שראיתי לפני כולם, את קשרי האישיים עליהם לא אפרט ושעות רבות של מאבקים בפורומים והתכתבויות שלא לומר התרפסויות בפני אנשי תקשורת חלקם מבני משפחתי. כשאני רואה את הנושאים העולים פה לדיון אני לא יכול שלא להשוות בין מפעילי המסעדה \ בית הקפה או מה שזה לא יהיה לבין החברה הכלכלית. עד כמה שהיו תוכניותיה של החברה הכלכלית תוכניות איוולת המאבק מולה נוהל בצורה חוקית. על השאלה אם זה טוב או רע שבני משפחה ישתו קפה על החוף לא מתפקידי לענות. זה באמת נושא שאין עליו תשובה חד משמעית, אבל תארו לכם שהייתה מחליטה החברה הכלכלית פשוט לשלוח את הדחפורים ולהציב עובדות בשטח.... מה אז היו כולם אומרים. לכן ההתייחסות היחידה שלי לנושא היא דרך עיניו של החוק. עבריינים צריכים להענש והחוף רבותי הוא של כולנו. שילמנו מחיר גדול בשביל לשמור על הזכויות האלו ועדיף יהיה לא לתת לגיטימציה לגנבים הגרועים מהחברה הכלכלית, פשוט מהיותם עבריינים, מלקחת חזקה בריונית על החוף.
סמל אישי של משתמש
hadaryuval

דורון - עבריניים גולשים וגולשים משת"פים

שליחה על ידי hadaryuval »

תראה דורון,
עם כל הכבוד לפועלך רב השנים שאני מודה חג משמעית שהוא רב משל רוב האחרים כולל אותי, אתה לא זה שצריך לחלק ציונים לכל גולש מי תרם כמה ומי משת"פ \משוחד וכמה אתה ישר....
קצת היסטוריה עבדת שם כמה שנים, וגם אצל אחרים, עם כולם סגרת את הקשר....

היום חי יש את הרושם שאת המקום אתה רוצה לעצמך, תגיד זה נכון??

כי אם המקום הזה יוצא מהיזם הנוכחי, אין בעיה, ובלבד שהיזם הזה הוא המלך האחרון שהיה לנו בני ישראל, וכמו שאומר הדר אחד האנשים היותר מוערכים בעיני, אחרי שזה יעזוב אם יעזוב המקום יפונה ויהפוך לרצועת חוף נטו בלי שום מבנה או עסק עליה.
לא עסק שלי לא של ענבר ולא שלך.

רצועת חול נטו.

מה אתה אומר? אתה נטול אינטרס? אינטרס בת גלים ? או שכיר לשעבר שרוצה להיות "בעל הבית"?
פתח קלפים וגלוי!
יובק'ה - 0544-982999
יש לך למכירה ציוד משומש ? אל תהיה נואש!
לפורום המשומשים של יובק'ה פנית? את הציוד יותר לא ראית
לכל שאלה או בקשה תשובה:
hadar.yuval@gmail.com
-------------------------------------------
סמל אישי של משתמש
carbon fiber

:roll: מממ...
קו מחשבה מעניין
תמונה
סמל אישי של משתמש
shimon

שליחה על ידי shimon »

ממש מקומם ששואלים את דוכס לכוונותיו.
לכו תשאלו את המפעיל.הוא זה שמבצע עברות על החוק,העיניים רואות גם מהמצב בשטח וגם בהצגת מסמכים שיוצאים משולחנו של בית המשפט.
אם הייתי יכול,הייתי מרחיק את דורון מכל הנושא.אבל נחישותו לצדק הביאה אותו למצב שבו הוא נמצא.
כנראה שהצדק לא נמצא במחוזותינו, אבל אי אפשר לעצור את הזמן,את הצדק ואת דורון!
סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

יובל

שליחה על ידי דורון »

איך אמר דני ענבר או דני כהן
אני גולש אינטרסנט
חחחח

[youtube]http://www.youtube.com/v/uAjPzmPSUuY[/youtube]
שכחתי יובל
על ראש הגנבים בוער הכובע
הזהר במחשבותיך - הן הופכות למילותיך , הזהר במילותיך - הן הופכות למעשיך , הזהר במעשיך - הם הופכים להרגליך , הזהר בהרגליך - הם הופכים לאישיותך , הזהר מאישיותך - היא הופכת לגורלך
סמל אישי של משתמש
carbon fiber

לכל אנשי הצדק והאמת באשר הם

תמונה
סמל אישי של משתמש
אברהם

אני לא בעד חוף ריק מכל מיבנה

שליחה על ידי אברהם »

כמו באוסטרליה, כמובן שצריך שיהיו הרבה חופים כאלו שריקים מכל מבנה , אבל בחוף שיש לו יעוד ספציפי צריך שיהיו גם מתקנים ומבנים שישרתו את אותו יעוד. האם חוף דדו ריק ממבנים, בהחלט לא, כיוון שזה חוף יעודי לרחצה ובילוי ולכן יש בו מתקנים שמשרתים את המטרה הזו ( טיילת, מלתחות, סוכות מציל, מגרשי חנייה, מסעדות ...).

ובחוף בת גלים חשוב שיהיו מתקנים שמשרתים את יעודו כחוף גלישה והדבר הראשון הוא מבנה אכסנה לציוד, כולל מפעיל שמתפרנס מזה ( ואני כרגע לא מתיחס לאופן תפקודו של המפעיל הנוכחי ). נכון זה גם אינטרס שלי ושל רבים אחרים שאין להם אפשרות אכסון אחרים אבל זה גם משרת את הספורט עצמו , האפשרות להשכיר ציוד, שיעורי גלישה וכו מעודדים מצטרפים חדשים לענף, גם יותר נעים לגלוש מחוף מטופח ונקי עם דשא ועם סוכות צל מאשר חוף מוזנח.

לדעתי רצוי להקים מבנה קבע גם בחוף מול הכנסיה לגולשי קייט ( למרות שבספורט זה אין בעית אכסון ) , עדין זה יראה יותר טוב אם יהיה שם מועדון קטן שיתן שירותי ציוד, לימוד וכו לגולשים.
סמל אישי של משתמש
hadaryuval

וואלה אני אתקשר למכבי אש

שיכבו לי את הכובע,

אגב לא גנבתי כלום, כל מה שעשיתי ישר לא פחות מכל אחד פה.
לא ענית למה ששאלתי , האם אתה חף מאינטרסים או שאחרי שכל הכוחות פה יחברו אליך להדחה אתה תתמנה למלך החוף החדש?

כי פשוט צריך להיות שקוף והגון,
כלומר להסביר לגולשים " אני דורון דוכס רוצה להדיח את המפעיל שלדעתנו (ואני מצטרף) עשה דברים מנוגדים למה שצריכים להיעשות בחוף (וניתנים לתיקון!) , ואני רוצה להיות המפעיל במקומו!!!.

אני חייב לציין שהרבה ממה שאתה כותב נכון ולא מעט מוגזם מאוד (כמו ההשוואה לנאצים ולגולשים שקונים מערן שקונים מ"ערן" (ואני ביניהם ובלי הנחות או מתנות - בכל בוויזה ניתן להוכחה).
אגב גם פולקסוגנים היו לי ארבעה אני לא מתגאה הזב אך זו עובדה.

זו שקיפות, קניתי ציודים מכמה מקומות גם מערן, בלי מתנות, לא מתבייש בזה.

אני לא פועל כדי לקבל את החוף לרשותי, אתה??

רצוי שכולם ידעו מה עומד מאחורי כל כותב, במיוחד כשאתה לא בורר מילים, יורה ומאשים בצרורות המון אנשים ובטוח שרק אתה זה שבסדר פה בנושא.

אז תדע דורון, זה שאתה ערני ונלחם זה מכובד, איך שאתה עושה את זה, זה לדעתי האישי לא ראוי, האינטרסים שלך לא גלויים ושקופים כפי שצריכים להיות.

אני מקווה שאתה יודע שאני גם מכבד אותך וגם מבקר אותך, וממש לא מזיז לי איך יראו את זה אנשים פה - אני תמיד הייתי הגון כדי לתת את הטוב עם הרע, ובשנים האחרונות גם להתנסח בצורה מכובדת גם אם אני חושב שהצד השני לא בסדר.

כדאי לדבר יפה, לשקול מילים ולנסח דברים בצורה הגיונית כדי שאנשים שקוראים דברים פה יזדהו וידעו שזה שכותב מתנסח בצורה עניינית ולא מושך את את האנשים לסכסוך ומסע צלב שבא מעברו, ולאינטרסים הנוגעים לעתידו.

כבד גם את שאר החברים בפורום גם אם אתה מאמין שעשית יותר מהם (ומרובם עשית יותר לאורך השנים).

שבוע טוב
יובק'ה - 0544-982999
לכל שאלה או בקשה תשובה:
hadar.yuval@gmail.com
סמל אישי של משתמש
hadaryuval

אל תצטער כל כך דורון

לא צר לי על מילה שכתבתי
את יניב עמית אני אישית לא מכיר , ממש כמוך.

לגבי ערן, הוא קיבל ממני את דעותיי למה שקורה בפנים , והוא בטח לא זה שיכול לבקש ממני מה לכתוב.

לגבי המפרשים, אני כבר קורא כמה פעמים את השטויות שלך על 5 מפרשים ב 5000 ש"ח , מעשיות כאלו עוד לא נשמעו פה ומזמן, אתה יכול לסדר לי כמה כאלו? כי אני קניתי 6.3 ביותר מכפול , והייתי שמח לדייל הזה, יש מצב?

אתה מצפה שיאמינו לך כשאתה מפברק מחירונים כאלו?
גם להגזים אפשר בטעם טוב אתה הרי מכרתי לי את האיזי הראשון שלי ב 2003 ב הרבה יותר ושטפת אותי שאני קונה במקום אחר ......

אז מה המחיר ירד ל 1000 שקל למפרש? די מספיק.
תתחיל לכתוב דברים נכונים ומדויקים יש מספיק חומר נכון נגד מה שקורה פה לא צריך סיפורי בדים.
יובק'ה - 0544-982999
לכל שאלה או בקשה תשובה:
hadar.yuval@gmail.com
סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

יובל

שליחה על ידי דורון »

שיהיה לך יום קברינה,תגיד שלום יפה לאנשים שייצגת
במהלך 4 שנים האחרונות,כל מה שיש לך להגיד מהיום
תפנה לכתובת הזאת.(ואם שילמת יותר מ 1000 כנראה דפקו אותך)(עדות שמיעה)

תמונהתמונה
URL=http://bong.co.il/]תמונה[/URL]
הזהר במחשבותיך - הן הופכות למילותיך , הזהר במילותיך - הן הופכות למעשיך , הזהר במעשיך - הם הופכים להרגליך , הזהר בהרגליך - הם הופכים לאישיותך , הזהר מאישיותך - היא הופכת לגורלך
נעול