עשר עשר עשר- עשר!!!!!

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
davewavewind

עשר עשר עשר- עשר!!!!!

שליחה על ידי davewavewind »

"יש לי חלום", אמר פעם מרטין לותר קינג ג'וניור. אז גם לי יש, שגלים ורוח יבואו יחדיו ונגלוש עליהם עד אובדן חושים. התקציר של היום (10.10.10): קמתי בבוקר, ב02:30, בכדי לסיים מהר עם הפרות ולהספיק לתפוס את השאריות של הסערה (גלישת גלים). להפתעתי הספוט הסודי האהוב עליי, אשר מתחיל בפעילות רק ממטר גובה עבד, ואפילו עבד טוב. הגלים היו גדולים עם כוח שהזכיר לי גלישה בחו"ל, ונהניתי עוד יותר מהעובדה שהיה לי את המקום לעצמי. לאחר שלוש שעות של גלישה מספקת חזרתי לעבודה ונחתי מעט. בצהריים- 14:00, חזרתי לים בתקווה למצוא איזה גל נמוך בלי רוח, אתם יודעים, קצת להשתעשע. אבל לא!!! להפתעתי (בפעם השנייה להיום) צפונית בינונית היכתה בגלים וגרמה למצב בו לא טוב לגלוש גלים ולא רוח. בסופו של דבר הלכתי, למרות התנאים הירודים, לגלוש גלים עם הילדים של קפלן (כל הכבוד להם על הנחישות). ואז אחד מחבריי נכנס לגלוש רוח, והיה בפלנינג אינטנסיבי, וכשסובבתי את ראשי לכיוון החוף, שמתי לב כי החול מרצד על החוף בפראות. ומיד ידעתי שיש רוח, זינקתי להרכיב ציוד- ויאללה למים! לשמחתי העילאית, היה לי את הסשן רוח/גלים הכי טוב שהיה לי באיזור הספציפי הזה אי פעם. ולסיכום- היום הזה קיבל 10 בכל המדדים, וזו ההוכחה שחלומות מתגשמים.

תודה, יאיר, ששיכנעת אותי להיכנס למים וגרמת ליום הזה להפוך למושלם.
סמל אישי של משתמש
יאיר ימאי

Re: עשר עשר עשר- עשר!!!!!

שליחה על ידי יאיר ימאי »

כן היה טוווובבבבבב
שלח תגובה