כתבה על מחלף אלנבי בכולבו

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

סמל אישי של משתמש
Arnon Dagan
יצירת קשר:

שליחה על ידי Arnon Dagan »

שחר,
את המפלצת הזאת אף אחד לא יכל לעצור. מטה המאבק עשה הכל והשיג מצב שהגשר לא יעבור בתוך המים, כמו שתוכנן בתכנית המקורית, אלא יחתוך מוקדם יותר ולא יטפס לנו על החוף.כך שבנושא הזה זה הרע במיעוטו.
מטה המאבק שבראשו עומדים גולן וכרמי ואחרים (כולל את דוכס שתכף אחזור אילו) הצילו אותנו מאסון הגשר שאושר בתקופת מצנע, נתקע באמצע הכביש והיה חייב להבנות ולהסתיים בסופו של דבר. כך שלומר "הכשרנו" ו"סללנו" במקום הצלנו אוהצילו (מטה המאבק)זאת פשוט חוצפה וחוסר כבוד כלפי האנשים שומרים בצניעות ובהתמדה על החוף שלנו והחוצפה הזאת שלך נמשכת כבר מתקופת התחרות, בה בחרת להתעלם מסירובינו לשתף פעולה עם המפעיל,להעליב את גולן, אותי ואחרים שאולי לא דיברו,אבל כאבו. גם אם צדקת בטענותך לשתף אותו(ברור שלא צדקת) היית, בתור דמות חדשה יחסית בחוף, צריך לתת כבוד מינימלי לנפשות הפועלות וגולשות מזה שנים בחוף. לא עשית זאת, זה דבר שמאפיל על הדברים הרבים והטובים שכן עשית וזה משהו מעליב ופוגע שקשה לי מאוד לסלוח עליו ויש אנשים אחרים שאולי לא יסלחו.
זה שלא הבנת ש"לשבת עם המפעיל ולסגור איתו" זה דבר לא בא בחשבון, אחרי שנים שאותו מפעיל הזניח את החוף, קיבל את כל הצאנסים האפשריים ובחר לירוק לנו בפנים, זה דבר שמפתיע אותי כי אתה לא בן אדם טיפש. אבל המפעיל כבר עבד על הרבה אנשים, אז אולי הוא גם הצליח לעבוד עליך. או אולי לעבוד איתך?
לאנשים שהחוף הזה הוא בית, יש ויהיה כח להתעסק עם המקום הזה תמיד!עם כל "הפלצה" כל יום כל היום. וזה ימשך לעד.כי אין לנו מקום אחר ואנחנו נעשה הכל כדי למגר כל רשע שינסה להשתלט,כל מאניק שינסה להרוס וכל ביוב שישפך.
בנושא דוכס - דוכס הפרובוקטיבי, הרועש, המה שלא יגידו,הוא היחיד!היחיד! שקם שעשה מעשה שהרים לבדו פרויקט ענק! ומי שיקרא בעיון
את הכתבים שהוא מפרסם, יגלה שהמפעיל טוען שהאדמה של החוף שייכת לו ולא חייבת באישור העירייה ועוד אלפי נושאים הזוים שלולא היו מתגלים על ידי דוכס שחזר מאילת והתחיל לעבוד, המפעיל היה מוצא פרצה בחוק ויושב שם כל החיים על פרצופינו. דוכס חושף את כל השחיטויות של המפעיל ושל העיריה שמתגלות כל יום ויתגלו בימים ובחודשים הקרובים. זה לא משנה אם יש לו איטנרס אישי או לא. לכל אחד יש אינרסים בכל דבר שהוא עושה,אבל אבל כל עוד זה משהו טוב שבמקרה של דוכס עוזר גם לקהילה שלמה, מה טוב! זה לא דבר של מה בכך! כל הכבוד לדוכס!
דבר אחרון: אנחנו גולשי ותושבי חיפה, תמיד קבלנו באהבה ובכיף כל אחד שבא לגלוש בחוף ,מעולם לא נהגנו באגרסיביות חס וחלילה או נתנו לאחרים תחושה רעה, כי אנחנו מאמינים ב"ים של כל העם". הנושא הזה הוא לא דבר מובן מאילו. לך תנסה לגלוש במכמורת בחוף "הדרופ" נראה איך תצא משם, בו תדבר כמו שאתה מדבר בצילה, במוואי,במרגרט ריבר או בכמה חופים אחרים בארץ ובעולם וזה לא רק בגלישת גלים זה קורה גם ברוב החופים הטובים בגלישת רוח וקייט וגם אני בתור גולש מקצוען שמכירים אותו בכל מקום חוויתי זאת אישית. אז קצת כבוד לאנשים שגרים שם,שהיו שם מהתחלה, זה משהו שמעולם לא בקשנו או הזכרנו או רצינו, אבל שמנסים לדרוך עלינו זה כבר מתחיל להיות מוגזם. וזה כולל גם את דוכס שהיה, גלש, פעל וחיי בבת גלים כל חייו.

arnondagan.com
"הוא מכיר את זה הוא אוהב את זה הוא כמו דג במים" (מולי גרובר האגדי)
סמל אישי של משתמש
Idan L

שליחה על ידי Idan L »

שחר אני מסכים איתך שגוש בטון מכוער ורועש זה הדבר האחרון שבא לנו על החוף האהוב שלנו (אני לא יודע איפה יש עוד דבר כזה שגשר דו נתיבי עובר 15 מטר מקו המים.
אני גם מסכים שאין הרבה סיכוי לשנות את רוע הגזרה.

מצד שני, אני לא מכיר אף אולם כנסים (או מסעדה לצורך העניין) שממוקמים מתחת לגשר רב-נתיבי - זה לא בדיוק לוקיישן אטרקיבי בשבילם...

כן, בטוח שיקומו שם חנויות - שזה גם לא בהכרח רע.
לדוגמא, אין אפילו חנות גלישה אחת בבת-גלים, למרות שיש שם שני ספוטים מהטובים בארץ (גלים).
עוד משהו: בספורט הקייקים - שמתפתח מאוד בשנים האחרונות - לא הגיוני שהחנות הנורמאלית הקרובה ביותר תהיה בפרדס חנה.
אותו הדבר גם לגבי צלילה, דיג וכו'.

המקום יכול להתדרדר - אין ספק. אבל אני מאמין ומצפה שהירוקים ילחצו חזק על מי שרק אפשר ע"מ שהציבור "יפוצה" על הפגיעה בטבע ובחוף.

אישית אני מאמין שבמרוצת השנים הפעילות הימית תעבור לאיזור יהודה-כנסיה, תוקם שם טיילת וכו' וכו'.
סמל אישי של משתמש
flaka

שליחה על ידי flaka »

ארנון.

אני חושב שבתחילת מה שכתבתי ,ציינתי שזו רק דעתי האישית ,לא זילזלתי ,לא ירקתי ולא ציפצפתי,כתבתי מתוך אמפטיה ואיכפתיות ואם לא הבנת את זה מהשורות אז סבבה, אני לא חושב שכתבתי בלשון גבוההה מידי..
.אני חושב שהפורום הזה פתוח לכל מי שרוצה להביע דיעה לכל נושא בצורה מכובדת.
אני מכבד את כל מה שעושים גולן וכרמי .....במשך עשרות שנים....וגם הם יודעים את זה .....(ושהרגשתי צורך ידעתי גם להרים טלפון ולבקש סליחה)...
אבל בכל זאת עדיין יש לי קצת דיעה משלי.
אם היה כתוב פה לדוגמא "האתר הוא רק לאוהדי בית"ר""לא ההיתי נכנס.
תסביר לי למה יש פורום פתוח?? שרק אתה או דוכס תכתבו פה באותו קו ובאותו נושא??????
זה היה משעמם לא???????????
העלה פה בחור כתבה לכולם ,הנושא הוא נושא פתוח לכולם, הוא לא ביקש שרק מי שחושב כמוך או כמו דוכס ,יעלה את הדברים שהוא חושב..
וחוץ מזה לא זכור לי שדיברתי רבות בשיבחו של המפעיל....
אלה בדיוק ההייפך וזה שאני חדש או ישן פה זה לא עניינך ,,,,,,,,,,
אני גם לא ימדוד את התועלת האמיתי שלי ושלך בענף הגלישה כי זה גם לא עניינך.
אני מבין שגם אתה((מהימין הקיצוני))...
ושכל מה שלא בדרך שלך ,זו בעיה ,וזו לא הדרך הנכונה ,ושכל מה שלא מוסכם עלייך זו טעות .....
אבל לבוא ולהשתלח בי בצורה כזו זה קצת מוגזם לא............????????אני לא זוכר שאי פעם פניתי אלייך בצורה כזו,וגם לא אל חבר שלך הגדול והמסוגנן דוכס .
שרק מקשקש עלי בלי סוף.אבל כנראה שאתה ודוכס תביאו את, הבשורה ,את הקידום,את השילוב ,ואת ההנאה מהספורט ורואים ומרגישים את זה בכל יום גם אתה וגם דוכס מתעוררים וחושבים מה נקדם היום ...ומעניין ש 15 שנים אתם תקועים בפינוי המועדון....עכשיו המועדון יתפנה ותקבלו במה של 1000 מטר.לפעילות.אז למה אתה כל כך כועס.
בכל אופן זה עדיין טופיק פתוח ואם זו דעתך אני מכבד אותה ,אתה יודע לעשות את הדברים הכי טוב וכל מה שנותר לי באופן אישי זה לשבת בצד ולקחת דוגמא.....אז שוב בכיף אני לומד למדתי ולקחתי המון דוגמא מאנשים ראויים ב 38 שנות חיי...
אז אם יש לך מה ללמד אותי ,אני מוכן ללמוד גם ממך...
סמל אישי של משתמש
carbon fiber

שליחה על ידי carbon fiber »

יש באלאגאנה יש סבטלאנה........
תמונה
gal silverman

שליחה על ידי gal silverman »

רוצה להתייחס לעובדות הקיימות וההשלכות הישירות שלהן (מבלי לנקוט עדיין עמדה) :

1)ועדת משנה של הוולחו''ף אישרה את גמר המחלף-עתירה נגד וועדה ציבורית שעניינה שמירת החוף (ה-וועדה 'שלנו') הוא מאבק משפטי שנראה מבחינת הסיכויים קלוש ביותר..

2)הצורך התחבורתי-הכניסה היחידה לב''ג היא קוקטייל של משאיות נמל ובי''ח מהגדולים בארץ.פקקי התנועה שם הם בין היתר סוג של סיכון חיי אדם (פינוי אמבולנס).בהחלט לא תזיק כניסה נוספת לעיר וחשוב לזכור שקיימים בעולם עוד צרכים חוץ מגלישה...

3)הסטטוס של חוף הגלשנים-החוף מוגדר בתכנית המתאר הארצית
(תשריט תמ''א 13/3 ) 'אתר חופי לשייט וספורט ימי', ובתכנית המתאר העירונית חוף לגלשנים.

להערכתי ההתמקדות היא בלשמור שהסטטוס נשאר כזה! מסיבות מובנות..

4)גידול בשטח החוף-פינוי המבנים והעברת פעילות מסחרית כולל אחסנה מתחת הגשר, עובדתית תגדיל את שטחו של החוף.

5)'איכות הרוח' בקו החוף-גם היום היא לא משהו ואני רואה תמיד גולשי רוח מפמפים חזק כמה עשרות מטרים ואז הכל סבבה .(או שאני טועה???)

איך תושפע הרוח בקו החוף לאחר המחלף היא ספקולוצייה אלא אם כן יש פה לאנשים נגישות לתוכנות הדמיית טורבולנציות רוח ואז זה יוכל לעזור לשיקול הדעת האינטרסנטי שלנו כגולשים.

זה מה שעולה לי בינתיים.
גל~
סמל אישי של משתמש
Amit

שליחה על ידי Amit »

אם מטה המאבק יודע על התכנית הזו כבר כמה זמן
למה זה לא מובא כאן בפורום?
אני לא ידעתי על תכנית כזו שאפתנית
במה התעסקנו כאן בחודשים האחרונים?
סמל אישי של משתמש
carbon fiber

שליחה על ידי carbon fiber »

מר סילברמן היקר
הכל טוב ויפה
אבל לטעון שהרוח בקו החוף היא לא משהו......ונאלצים לפמפם........
אז כאן טעית אבל לא נורא הכל ברוח טובה....:lol: :lol:
יש מספר פעמים שהרוח אכן לא נכנסת ישיר לקו החוף בסייד שור טוב
אבל החוף הוא מדהים מרוב הבחינות
ועמית אתה רוצה לראות במה מתעסקים כאן בחודשים האחרונים?
תעלה למעלה קצת ותראה.
בשטויות במיץ עגבניות
בטינה אישית וח-א וכל מרעין בישין אחרים

תמונה
סמל אישי של משתמש
Arnon Dagan
יצירת קשר:

שליחה על ידי Arnon Dagan »

שחר בן אדם בא, אחד שושני - אדם שמעולם לא ראינו בחוף מגיע פתאום וזורק משאית סלעים למים, ויש צילומים של זה בסרט אסון המועדון 1,2 ו3 ופותח מסעדה לא חוקית שהמפעיל השכיר לו בפרצופינו. כשאחד הגולשים משלנו (דוכס) אוזר אומץ מתעמת איתו בצוררה מילולית שושני זה מרביץ לו ביחד עם חבריו, זה נראה לך נורמאלי? זה נראה לך הגיוני משאית סלעים חומים מהכרמל או מאיפוא שזה לא יהיה.
אז לי זה לא נראה נורמאלי ואם זה מציב אותי בעמדה של ימין קיצוני אז סבבה.
אף אחד לא אמר לך לא להביע דעהֿ אני אמרתי מה אני חושב וזה הכל. יכל להיות שהייתי בוטה מדי אבל מה לעשות זה נושא טעון וזה שאתה או כל אחד אומר עדיין וזה הדבר הלא יאומן מבחנתי שעדיין אחרי כל זה אפשר לומר שהיה צריך לשבת עם המפעיל ולדבר איתו,זה לפי דעתי הזויי ומלמד על חוסר הבנה בסיסית בנושא המפעיל ועברו בעולם הגלישה. שוב בנושא הזה אם אני הימין הקיצוני אז סבבה אבל אני ממש לא חושב שאני קיצוני.  

arnondagan.com
"הוא מכיר את זה הוא אוהב את זה הוא כמו דג במים" (מולי גרובר האגדי)
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

אני גאה להיות פה בימין הקיצוני של החוף הזה. זה מה שצריך לעשות
כדי לשמור עליו. זה לא עניין של "הבעת דעה ונימוס" (כי גם שם כבר ראינו ...).
את אכזבתי העמוקה מהפיכת המפעיל לשותף באירוע שהיה בעבר סמל לשמירת החוף הבעתי בפני שחר.
לכן גם ביקשתי להסיר את לוגו האתר מפרסומי תחרות זו. אבל זה כבר היה ונגמר.
סיפור הגשר (שכאן אני חושב כמו שחר - זה דבר די נורא) פורסם פה באתר כבר כמה פעמים. אני חושב שהאישור הראשוני ניתן כבר ב 2006 אם לא 2005
אפשר לראות גם כאן
http://www.batgalim.org.il/forum/viewto ... C%F0%E1%E9
אני לא מכיר מקומות שיש מבנים מתחת לגשר (חוץ ממשרדי מנהרות הכרמל בצ'ק-פוסט. צריך באמת לראות איך זה שם)
מטבעי אני תמיד די פרנואיד ואני חושש שפינת החמד הזו תהפוך לענן של פיח, רעש ובטון. האיכויות של המועדון
לא ניתנות ממש להמרה בחוף יהודה, כנסייה או טיילת.
תכלס - כשאני רואה את התמונה הזו בא לי לבכות. מקווה שאני טועה.
gal silverman

שליחה על ידי gal silverman »

לקרבון:ברור לך שאין ביננו ויכוח על כך שהחוף מדהים כן?:-)

העלתי את הסוגייה הזו של השפעת המחלף על הרוח בקו החוף כפרמטר שיש לבדוק כשמגבשים עמדה בעניין.
אם אתה עצמך אומר שאכן גם כיום לא תמיד הרוח ניכנסת פנימה אז לא רק
שלא לגמרי טעיתי (וזה לא מה שחשוב...) אלא שאפשר לשאול את השאלה הבאה: בהנחה הגרועה ביותר שהמחלף יגרום לכך שתמיד הרוח לא ניכנסת פנימה אנחנו כציבור גולשים נחייה עם זה??
תשובה לשאלה זו היא בעיניי אחד מהשיקולים כשמגבשים עמדה בעניין המחלף .
גל~

סמל אישי של משתמש
Amit

שליחה על ידי Amit »

משהו לא מסתדר
איך במקטע 50 בין הגשר לחוף נכנסים 3 נתיבים
ונשאר 15 -20 מטר עד לחוף
לבד מעניין הוספת כניסה לשכונה שזה חשוב
יש הרבה רעות חולות: פגיעה ברוח בבריכה בדרום מערביות, הגבלת איזורי הנפה והנחתה (אולי חיובי?)
לא נראה שם תכנון חניה למרות שסביר שיהיה(כנסים) וגזל משמעותי של איזור החוף הקטן ממילא

הנסיון מלמד שבכל מה שקשור לעירית חיפה והמפעיל
את אשר יגורנו - בא לנו.
חלק ראו את הנולד חלק הבינו מאוחר וחלק עדיין לא.
מה השלב הבא?

תמונה
hoffman10

מה לא הבנת דורון?

שליחה על ידי hoffman10 »

מהדברים שלך יוצא שאני רק מברבר
אז בתכלם אני הייתי בוולנת"ע האחרון בירושליים שיצא בו ניצחון בקרב חשוב מאד במלחמה הבלתי נגמרת וגם שחר היה. שנינו דיברנו שם והדברים שלנו נלקחו בחשבון
מי לא היה?
את שמות האנשים שלא היו אשאיר לך.
הגישה שלך בתקיפה של כל מי שלא מ"המחנה שלך" מביאה רק לפיצול במחנה וזה רע ליהודים.
לא אני ולא שחר אוהבים את המפעיל ואלוהים הוא העד שלי כמה אני "אוהב את המשפחה הזו" אבל אני לא מונע מנקם כמוך ואני לא מנסה לגרור את כולם בדרך הזו. לא רואה באף אחד בוגד ובטח שלא ברשימה של אנשים טובים שאתה נכנס בהם בכל הזדמנות שיש והרשימה הזו רק הולכת ומתארכת כל הזמן.
הבעייה העיקרית היא הגשר!!!!!
זה הנושא של הטופיק ולא המפעיל וחבריו הפושעים שדפקו בך מכות אחרי פרובוקציה/התעמתות (זה מה שהבנתי מדברי ארנון ואולי לא הבנתי נכון).
שים לב לתמונת הלווין המצורפת בעמוד על ידי עמית. הגשר איך שלא יהיה ידפוק את המקום הקטן שלכם ומי כמוך יודע כמה אי אפשר לסמוך על העירייה הזו.
החלטות לחוד ומעשים לחוד. כל גשר שלא ייבנה יידפוק לנו את הספוט ובטוח לפי התמונה שזה מה שיהיה. אחריו אולי כבר יבוא האסון האמיתי.
אני דווקא בעד קייטים בספוט ונראה לי הזוי לנסות להניף או להוריד לברוך כשיהיה גשר במקום.
אני בגישה הפסימית של גולן זו זכותי.
זכותי לחשוב הכי גרוע לכיוון של כביכול פשרה של חוף גלשנים עם מרינוש כי את הכסף הראשוני של התכנון (המליונים) הם כבר השקיעו והגשר זה הפרולוג בעניין.
תוציא את המפעיל מהמשוואה כי הוא כבר לא רלוונטי לפי דבריך.
נערך לאחרונה על ידי hoffman10 ב 09 מרץ 2010, 02:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
flaka

שליחה על ידי flaka »

ארנון .....

עד לא מזמן החזקתי ממך אדם אובייקטיבי בעל משמעת עצמית ,אבל סתם ככה תסתכל בטופיק שסיפר על "המכות של דוכס" ותראה מי הגיב ראשון ואיך......
אתה סתם """קפצת"" לתוך הטופיק הזה מלא בזעם..על שום דבר.....
אני מניח שקראת את הדברים שכתבתי שוב והבנת את זה לבד ,כתבתי כי איכפת לי מהחוף הזה לא פחות ממך ,מדוכס ,גולן וכו.........
לא האשמתי אף אדם באופן ספציפי ""בכשלון"",כתבתי באופן כללי.....מכאב אישי.
ואתה התפוצצת.

תפסיקו להכניס את "ניהול וקיום" התחרות לכל חור ולעלות אותה "לקורבן"" אתה ודוכס וגולן שהתאים לכם "ערן" היה שותף בתחרויות לפני שבכלל ידעתי מהן,הלוגו שלו קיים בכולם...(והתחרות הפרסמה בלי בעיה באתר))

זה שהעברתם את עצמכם להילוך ""מלחמת החורמה"" והחלטתם להעיף את המפעיל מכאן אחרי הקטע עם המסעדה זה עניין שלכם...אני לא מעוניין להיות פעיל במהלך כזה,,לי איכפת מכל החוף לא מהמפעילים הרבים שיש שם כולל עיריית חיפה שלא מתאים לי איך שנראת הטיילת אז....וסילוק כזה הוא סיפור כל כך מסובך ומורכב,שיכול להיות שהוא הסתיים ביחד עם התחלת העבודות בגשר..(((אף אחד פה לא בית משפט ושופט לתת פסקי דין )))..ומה עד אז ....נעניש גם את עצמנו בשבילי לא לקיים את התחרות באופן מושלם על על "המרכיבים "זה ניצחון לערן ונוקאוט לי ולכל הציבור שאוהב לקחת חלק בעניין.

בשיחה מלב אל לב בהכי רגוע עם גולן ובמשפט אחד של גולן הבנתי את עמדתו של גולן ואני מקבל אותה בהבנה אמיתית ומצטט.

"אתר בת גלים הוא הבית כנסת של שמירת חוף בת גלים ""במילים אלו בלבד הפנמתי את המהות העיקרית של האתר עבור גולן ואת "כאבו" של גולן שהוא עבורי ((הבעלים והסמל הכי מזוהה עם האתר"",ומאותו רגע קלטתי שטעיתי במחשבה שלי שזה קודם כל אתר חברתי ...והבנתי שאין לי זכות לפרסם את התחרות בבית של משהו שחושב ככה....(אם כל הצער שלי ,אני נאלץ לכבד את העניין).
ובימים אלה אני מנסה להפגש עם גולן כדי לגשר על העניין,קוראים דברים חיוביים וכמה שזה נשמע הזוי הלב שלי שייך לאתר.
וההיתי רוצה שמה שעומד לקרות יקדם גם את האתר .

אבל מצד שני את התחרות אני מקים ,מבצע, ואני האחראי היחידי שנותן את הדין לכל מה שקורה ,ואת ההחלטות אני מקבל ""לבד"" אני לא מקיים את התחרות לא בשמך ארנון ולא בשמו של דוכס ולא בשמו של אף אחד..לא קיבלתי את התחרות עם חוברת חוקים ואף אחד לא אמר שמי שמבצע את התחרות חייב להקשיב לך ולדוכס וכו ,בקשת בעבר שאמשיך ואקבל על עצמי את האחריות והנטל ""ואני הסכמתי בתנאי שזה יקרה בדרך שלי מנקודת מבטי ומהמעוף שלי " בשם הספורט וההנאה..(((לעשות משהו טהור)).(איך כתבת בלי אינטרס)).אבל אתם מגיעים ((למה שאני חושב שהוא הבית כנסת שלי))לבית שלי ,ואומרים לי מה ואיך לעשות כדי לשרת מלחמה שאני לא רוצה להיות חלק ממנה,ושאני אומר שאני רוצה להיות בצד שיוצר ומיצר,ואתם תבורכו בצד הלוחם (ולא בציניות)).זה לא מתאים לכם ואז אני הופך לסוג של ((בוגד)).....כאילו שכל מה שהיה עד ערן נימחק....
הכל חשוב שזה נוגע לבת גלים ,קיום ארועים מכל הסוגים,וקיום שמירה על החוף היחיד והכי מיוחד שיש בארץ,שבאמת אין כמותו אבל כל אחד צריך לתת את מה שהוא יכול ורוצה לעשות.אני גם לא מתקשר לגולן ואומר לו מה לכתוב ואיך ועם מי להלחם ושהדרך שלו לא מוצאת חן בעייני אני מקשיב ויודע שזה התפקיד שלו נקודה.

((וסתם ככה לפני שנולדת לפויינט במכמרות קוראים ((החור)) .בגלל שהכניסה בחתירה לפיק היא במעבר בין הסלעים גלשתי שם גלים ,שאתה בקושי עמדת על הרגלים בטיול מהגן על הסלעים ומלמלת לגננת עם מוצץ בפה מוצ מוצ מי זה החתיך הבלונדיני הזה עם הגלשן.......עכשיו שגדלת זה אולי הפך לדרופ אני גולש גלים כל החיים והמקום תמיד היה חביב .
אז אל תקשקש לי במוח.... :D :D :D :D
נערך לאחרונה על ידי flaka ב 09 מרץ 2010, 08:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Idan L

שליחה על ידי Idan L »

גולן - יש מצב שאתה מוסיף לאינדקס פורום בשם משחררים קיטור :wink: :?:
סמל אישי של משתמש
flaka

שליחה על ידי flaka »

עידן זה משהו שאני חושב עליו הרבה שאני כותב באתר אבל..

אני באמת מאמין שרק בצורה כזו של כתיבה ולא משנה מה האמוציות סביבן יגיעו פתרונות ,לעניינים בילתי פתורים בין החברה שכותבים אתה מבין מהכתוב שיש פה משהו שמפריע ל4 5 אנשים בעיקר ויש מטענים.

בסופו של דבר הכל ירגע כמו תמיד ובסוף נמצא את עצמנו ,על איזה גל או במקום אחר צוחקים ,כי לדבר זה הדבר הכי נכון ,ולא לדבר זה הכי גרוע,אני לא כועס על אף אחד אני בסהכ אומר את מה שאני מרגיש במקום שנתנו לי את האפשרות לעשות את זה..ואותי זה לא מרתיע שיש אנשים שקוראים את הדברים ולא קשורים לסיפור,אני מרגיש בן בית בבת גלים וחלק ממשפחה של גולשי הסערות ,ואני מניח שככה מרגישים כל השאר ובגלל זה הרגש ,זה לא עושה אף אחד מהמשתתפים צודק או טועה."""גם עם רוצחים מדברים בסופו של דבר שרוצים לשחרר את גלעד....""אז אפשר להתוכח ובריא להוציא קצת קיטור...מה שכן בצורה מכובדת זה עדיף....על שוק הכרמל....אבל נראה שהטורים והטונים קצת ירדו...לא???

נ.ב גולן אני לגמרי איתך במשפטים האחרונים שכתבת זה מה שההיתי צריךלכתוב מההתחלה. ככה בדיוק אני חושב ומרגיש.
נעול