שלום לגולשים היקרים!

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
ילד-של-ים

שלום לגולשים היקרים!

שליחה על ידי ילד-של-ים »

אהלן אהלן לכלל קהל הגולשים היקרים!
מה קורה אחים שלי?

לצערי לא יצא לי לכתוב/לקרוא באתר כבר כמה חודשים. פעם לא עבר יום שלא בדקתי את מצב הרוח 4-15 פעמים ביום... לא נורא, אינשאללה הימים האלה יחזרו!
יצא לי הבין כי המאבק לא מסתיים. לצערי אני יכול לעזור הפעם רק ברוחי, אבל אני סומך עליכם ב-100% כי תטפלו בהכל, ועתיד החוף יהיה פנאן!
משפחת בן-טובים היקרה דואגת לעדכן אותי לגבי דאגתכם אלי והברכות ששלחתם לי. תודה רבה לכם. אני מאד מעריך את זה ומודה לכם.

פה בשיקום העניינים כרגיל. ממשיכים לעבוד ולהשתקם, במטרה אחת: לחזור לחוף לגלוש (ועוד כמה דברים, אבל בקטנה...).
רציתי לנצל את ההזדמנות החגיגית להזמין אתכם להרצאה שתתקיים היום (יום א'), ב-19:00 בבניין שיקום ב' (נוירולוגי), בבית חולים שיבא תל-השומר. הרצאה מרתקת בנושא : מגוון מינים, אבוצוליה ובעלי חיים מיוחדים. הרצאה מטעם החברה להגנת הטבע. יהיה מעניין ואשמח לראותכם!

חודש טוב ושבוע טוב!

אורי פרידלנד
ילד של ים
גם אני גולש בבת-גלים!
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

אורי שלום,
אני שמח שאתה חוזר לפורום.
ספר לנו מה קרה ומה מצבך לא ממש הצלחנו להבין
סמל אישי של משתמש
הדר

שליחה על ידי הדר »

אורי יקירי, ילד של ים
אנחנו כ"כ שמחים לראות שחזרת לכתוב בפורום. התגעגנו כבר לטופיקים שלך ולתגובותיך לגבי כל הנושאים שמעניינים את כולנו.
אכן המאבקים לא נגמרו, ואנחנו משתדלים להיות עם "יד על הדופק" בכל הקשור לחופי בת-גלים.
תמיכתך חשובה לנו מאד.
אנא המשך להיות מעורב, ולכתוב לנו הרבה בפורום.
אוהבים תמיד.
סמל אישי של משתמש
doron_hackam

שליחה על ידי doron_hackam »

ברוך שובך וברוך רופא חולים!
החלמה מהירה.
פעם הבאה שיש הרצאה תן התראה קצת קודם והתל אביבים יוכלו לפחות להביא לך פרח או אגוזי...
שלח תגובה