כל הארץ גלים שני מטר, רק עכו ים פלטה

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
zorkin
יצירת קשר:

כל הארץ גלים שני מטר, רק עכו ים פלטה

שליחה על ידי zorkin »

יוצא לי מידי פעם לדבר עם גולשים ( ככה בתור בטיפת חלב) על בעיית גלישה כשהים גבוה מידי , כמו היום ( שבת)

אני מסביר שביום כזה אפשר להיכנס בחוף הסוסים בעכו בקלות, מסתבר שהרבה לא מכירים בכלל.

אז היום היינו שם , כשכל הארץ ים גבוה יחסית ומבולגן , בחוף הסוסים כניסה לים במיים שטוחים פלטה.
פשוט מאופן צורת החוף - קצה המפרץ, הכניסה היא מעבר לגלי החוף ישר לעומק. אפשר לרדת לכיוון הגלים קצת , ולחזור מולם לחוף.
אני מצרף תמונת סטודנטים להמחשה בלבד
קבצים מצורפים
ako1.jpg
ako1.jpg (49.19 KiB) נצפה 1192 פעמים
אני אתה והוא , וגי'נגי קנגרו
סמל אישי של משתמש
Moran T

Re: כל הארץ גלים שני מטר, רק עכו ים פלטה

שליחה על ידי Moran T »

מה כיוון הרוח ביחס לגלים בעכו? יש גלים שאפשר לרכב עליהם?
לפי הכיוונים של הרוח והחוף אני מנחש שדר דר מע' זה On Shore בעכו (רוח מהים לכיוון החוף), אני צודק?
יש גם סטיגמה לחפי עכו שהם מטונפים ומזוהמים מהמפעלים, אחרי שהרחתי את הריח בכנסיה בשישי האחרון נראה לי שהחופים עכשיו even
סמל אישי של משתמש
yufan

שליחה על ידי yufan »

חוץ משקיות ניילון פה ושם נקי יחסית ...אתמול היה נקי יותר .
לפחות בעכו אף פעם לא גלשנו בביוב .......
סמל אישי של משתמש
omers81

שליחה על ידי omers81 »

לכל מי שרוצה ללמוד לגלוש בים גבוה גם ב 35 קשר אין ספםק שחוף הסוסים זה המקום, יציאה במפנה ימני היישר לעומק הים ללא מעבר שבירות של גלים :gg: :gg: :gg: :gg:
הגשתי מועמדות לנציג משטרת ישראל בפוזו
סמל אישי של משתמש
naty

שליחה על ידי naty »

ואוו הסברים יפים . :pp:

מפנה ימני זאת אומרת שהרוח מגיעה מימין כלומר צפונית ...מערבית משום מה נדמה לי שסופות מגיעות מדרום מערב ,
כך כתוב במפה הנושפת ( " קרדיט על הביטוי למר אברהם חטף פתח זורקין ") זאת אומרת שבים גבוה המפנה יהיה שמאלי דוקא .... :D

בעניין גובה הגלים ספרתי לפחות שלושה מטרים בדדו היום וכמעט ארבעה מטרים אתמול , אך חוף הסוסים בהחלט אופציה שם למדתי לגלוש בשנת 82 לפני שלושים שנה .... :oops:
[img]http://communabuilder.tapuz.co.il/UsersFolders/hisardut/images/1712200646701.jpg[/img]
סמל אישי של משתמש
yoavt

שליחה על ידי yoavt »

התמונה למעלה צולמה מצפון לדרום. כמו שבת-גלים פונה צפונה ואז בסערות מפנה שמאלי, בעכו החוף הזה פונה דרומה והרוח הדרומית מערבית היא מפנה ימני.
הנמל גם מגן על החוף מפני גלים. באמת קלי קלות. ואם העסק משתבש אז במורד הרוח מחכים החופים החוליים של חוף ארגמן וחוף התמרים.
סמל אישי של משתמש
naty

שליחה על ידי naty »

yoavt כתב:התמונה למעלה צולמה מצפון לדרום. כמו שבת-גלים פונה צפונה ואז בסערות מפנה שמאלי, בעכו החוף הזה פונה דרומה והרוח הדרומית מערבית היא מפנה ימני.
הנמל גם מגן על החוף מפני גלים. באמת קלי קלות. ואם העסק משתבש אז במורד הרוח מחכים החופים החוליים של חוף ארגמן וחוף התמרים.
או קיי הבנתי , קצת קשה להבין מהמפה , אני יצאתי תמיד לכיוון אי הזבובים דוקא .
[img]http://communabuilder.tapuz.co.il/UsersFolders/hisardut/images/1712200646701.jpg[/img]
שלח תגובה