חוף המשאבות כינרת - החוף שתמיד עובד ?

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
zorkin
יצירת קשר:

חוף המשאבות כינרת - החוף שתמיד עובד ?

שליחה על ידי zorkin »

מוזר שדווקא. בתקופה שהכינרת עובדת יפה, הטופיק הזה רדום יחסית. אולי כי עיפים מלספר אותו הדבר, או לא רוצים לנבא פדיחות. אולי ואולי כי הכינרת היא מיקרו קוסמוס כזה. בלי חוקים ברורים: עברנו ימים עם תחזית מדהימה שניפקה אפס רוח, וגם ההפך הגמור.
מוזר

בקיצור. אתמול היה יום משאבות קלאסי, מלא גולשים מרחבי הארץ. מי שלא הזמין מקום מראש נאלץ להרכיב בין הרכבים.
היו שם הגולשים הכי מהירים בעולם ששוב התוכחו מי יותר מהיר. היו חברה מהמרכז, היו מקומים עם מדים של נאש,היו כאלו שתמיד יושבים לשמור על הקפה של יהודה, היו. והיו והיו.
אבל ברגע של. סגריה, שמתי לב שהיה רק בחור אחד מתחת לגיל 30 . כמובן שהיה קשה להבחין כי כולכם נראתם צעירים ושזופים.

מענין מה זה אומר? גולשים צעירים מעדיפים את הים? אולי הם גולשים רק בלילה? ואולי אין כל כך כאלה? ?

נ.ב. בחורשה לא היה כלום כצפוי

תמונה
חוף המשאבות - צילום: גנג'ה
אני אתה והוא , וגי'נגי קנגרו
סמל אישי של משתמש
tald

Re: תחזית רוח כנרת - התראות לנוסעים, דיווחי גולשים

שליחה על ידי tald »

אני אף פעם לא נתקלתי באפס רוח במשאבות. היא אולי יכולה להכנס מאוחר או בזויות מוזרות או במשבים מגעילים אבל תמיד אפשר להוציא שם משהו מתישהו. ומצד שני תמיד יש שם אנשים שחושבים שאין מספיק רוח. רואים איזה חור ברוח במשקפת ליד גינו ולא נכנסים , ולבסוף כולם נכנסים עם שש מטר לגלוש בעשרים וחמש קשר. חוף גדול שמבטיח מינימום סיכון בנסיעה לכנרת מרחוק....
סמל אישי של משתמש
alonkaplan
יצירת קשר:

שליחה על ידי alonkaplan »

אפס רוח זה מצב שכמעט לא יכול להיות באזור זה של הכנרת בקיץ.
רק צפונית חזקה ומפתיעה יכולה (וגם זה לא תמיד) לגרום לאין רוח בכנרת.
בעונות המעבר זה אחרת. צפונית בים התיכון יכולה לגרום לחום אימים בכנרת עם אפס רוח אמיתי ותחושה של התאיידות טוטאלית.
ולגבי הצעירים - נראה לי שהם גולשים בחופים אחרים. בגנוסר אני תמיד רואה ילדים ונערים גולשים וגם במעגן יש לא מעט.
וזורקין, המשימה שלך היא להביא עוד ועוד ילדים וצעירים.
יום אחד הם יהיו מבוגרים וימשיכו לגלוש ולבוא לכנרת ויוכלו להגיד לעצמם "זה ספורט בלי גיל".
אלון קפלן - הדרכת גלישה
גלישת רוח, גלים, sup
שעורים / קורסים / סדנאות
סדנאות גלישת רוח בחו"ל
052-3230144
http://www.yamia.co.il" onclick="window.open(this.href);return false;
סמל אישי של משתמש
zorkin
יצירת קשר:

שליחה על ידי zorkin »

די די לא מגיב לכם .

מה זה אין מצב של אפס רוח במשאבות, יש ויש מה לא קרה לכם ? קיץ לפני שנתיים אני זוכר ( זה בערך סוף יכולת הזיכרון שלי) כמה פעמים שהגענו למשאבות , ואכלנו חום מוות , ולא היה כלום . גם השנה היה לנו יום כזה לפני כחודש ( אני ממש מצטער קשה לי לרדת לתאריכים מדוייקים)

די לא מגיב , אתם הולכים איתי על דקויות.

מה זה אפשר להוציא משהו , אתה מדבר על הימים המדהמים האלו שאתה שוחה קצת, מגעגע לקו של הרוח , עולה לפלניננג מדהים של 10 שניום , מתלבט עם להמשיך לעומק או לחזור, ברגע של חולשה מחליט להמשיך לעומק, מקבל עוד מכה , כלום , מכה כלום.
חוזר בג'עגו'עים לחוף . מקלל את כל העולם ואישתו.

אה ויותר טוב הימים שגוררים אותך עם ג'ט סקי לגינוסר ( בכלל הזוי) בכדי לחזור במאמצי על לחוף.

אז כל אלו לא היו בשישי האחרון!!!!!!! היה יום קלאסי - בלי מכות מטורפות, בלי חורים מעצבנים! זהו !! זה כל מה שאמרתי.

וכןן . לא היו צעירים !!! לא אמרתי שאין בעולם גולשים צעירים, אמרתי שהיה שם אחד צעיר ( שאני הבאתי) וזה קצת צרם לעין שכולם מעבירים שם בדיחות של 50+ .

זהו לא מגיב ,

ובהיזדמנות זאת הייתי רוצה להודות לכל מי שהיה שם ו
ועשה לי שלום בעומק, במיוחד ההוא עם הכובע השחור - אחי - לא זהיתי אותך.

:D :D
אני אתה והוא , וגי'נגי קנגרו
סמל אישי של משתמש
gal12510

Re: חוף המשאבות כינרת - החוף שתמיד עובד ?

שליחה על ידי gal12510 »

זה באמת מעצבן שאין צעירים בחוף ואני מדבר בתור אחד הגולשים הצעירים היחידים שגולשים במשאבות.
אני בן כמעט 16 גולש במשאבות כמעט כל שישי שבת ופשוט אין עוד גולשים בגיל שלי , יום שישי הזה באמת היה מדהים .
סמל אישי של משתמש
Tom.G
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tom.G »

זורקין יא מלך!
Tom Goren
isr101@gmail.com
galsevi

שליחה על ידי galsevi »

מה התנאים במשאבות? איך נכנסת שם הרוח?
סמל אישי של משתמש
tald

שליחה על ידי tald »

gal12510 כתב:זה באמת מעצבן שאין צעירים בחוף ואני מדבר בתור אחד הגולשים הצעירים היחידים שגולשים במשאבות.
אני בן כמעט 16 גולש במשאבות כמעט כל שישי שבת ופשוט אין עוד גולשים בגיל שלי , יום שישי הזה באמת היה מדהים .
אתה צריך לגלוש לגנוסר ולפגוש שם את "בני מינך", צעירים, גולשים מעולים עם מוטיבציה להתקדם בתרגילי פריסטייל שלא דופקים גלס של יותר ממאה מטר.

וזורקין,
ברור שיש ימים שאין רוח בכנרת אבל לא נראה לי שקשה לזהות אותם
אני יוצא מהמרכז וכבר במרכז אני בודק אם יש רוח דרומית/מערבית ואולי איזה ענן או שניים.
בין צומת המוביל לגולני זה המבחן האמיתי. אם שם הדגלים זזים יפה, לא משנה לי כמה שתיל זה נראה במשאבות כשאני מגיע, זה פשוט ברור לי שהרוח תכנס מתישהו, פשוט השגתי אותה בנסיעה של 100 קמ"ש +
אני פשוט בא ומרכיב ונכנס למים. לא רואה שום יתרון בלחכות על החוף בחום הזה
וכך היה גם ביום שישי כשאני נכנסתי למים ..... לא היתה רוח, או היתה במשבים של 10 שניות כמו שאתה מתאר. שעה עברה עד שהרוח באמת נכנסה
משב של 10 שניות מספיק בדיוק לווטר סטרט, האצה למהירות מקסימלית והתרסקות בנסיון של איזה תרגיל בדיוק כשהמשב נגמר... קלאסי לתרגילים

והכי חשוב, כשתנאי הגלישה באמת קשים ומפחידים מדי פעם ...... אני תמיד מודה לכל הג'עג'ועים שתרגלתי בכנרת (ובים) ולטכניקה שיש לי מזה שאי אפשר ללמוד אותה כשנכנסים למים רק כשהכל מתעופף מסביב.

מחר אבדוק ת'תאוריות שוב (למרות שנשמע קצת מדאיג בחדשות, סיכוי לגשם .....)
יום טוב
טל
שלח תגובה