מה דעתכם על המועדון החדש ? - את מי זה מעניין ?

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

סמל אישי של משתמש
erezzz123

Re: מה דעתכם על המועדון החדש ? - את מי זה מעניין ?

שליחה על ידי erezzz123 »

צריך ראש עיר גולש.
hoffman10

שליחה על ידי hoffman10 »

אני מעדיף לא להגיד כלום עכשיו
לחכות שנתיים שלוש ואז להגיב.
כרגע המצב חארבנה וידענו שזה מה יהיה.
לדעתי והלוואי שאני טועה, לא יהיה פארק גלישה והחלומות של אתם יודעים מי, על חנות ומועדון ועמאייאת הם באספמיה.
העיקר שהיתה נקמה וכל השאר שישרף!
סמל אישי של משתמש
aharon

שליחה על ידי aharon »

חופים הם לפעמים געגועים ל..............

תמונה

:pp: :violin: :jj: :fg:
סמל אישי של משתמש
carbon fiber

שליחה על ידי carbon fiber »

ערן תפסיק לצחוק
זה ממש לא מצחיק
תמונה
גונן

שליחה על ידי גונן »

התמונה זה פוטו-שופ מאוד מוצלח!
סמל אישי של משתמש
קובי

שליחה על ידי קובי »

מדהים -כשאני אמרתי את זה שאנחנו עוד נתגעגע למועדון הישן...
אמרו לי שאני טועה.....
בדרך כלל אני שמח להיות צודק - לא הפעם!!
לא בוכים על גל שנשפך! להתראות במים!
קובי
סמל אישי של משתמש
אורן

שליחה על ידי אורן »

רון ב. כתב:גולן שלום!
זכור את הפתגם "מחריבייך ומהרסייך ממך יצאו".
לילה טוב
רון ב.
בינגו!!!!!!
[url=http://img268.imageshack.us/i/orenep05050900411.jpg/][img]http://img268.imageshack.us/img268/962/orenep05050900411.jpg[/img][/url]
סמל אישי של משתמש
הדר

שליחה על ידי הדר »

אני מצטער שאינני מתחבר לתחושות הקשות שאוחזות בחלק מהכותבים/מגיבים.

אני לא מתגעגע ולא מתרפק על המצב שהיה קיים בשטח. רמת המקום היתה תמיד נמוכה מאד, ופעילות הגלישה, ובמיוחד לימוד הגלישה במה שנהגנו לכנות "מועדון" היתה רדודה ומינורית.

בעיניי רוחי, אני רואה מקום שונה בתכלית : מועדון גדול, מבנה קשיח ומודרני,מודרני, מאוכלס ומופעל ע"י אנשים מקצועיים, שתחום הגלישה הוא בדמם ופעילות הגלישה היא עצם קיומם.

למי שהעמיק להתבונן בתכניות הגשר, הרי שמדובר כאן בפיתוח שטח ואדריכלות נוף ברמה גבוהה מאד. כך גם נושא תמיכת קו החוף וחיזוק הדורבן הימי. השלמת העבודות הללו תשדרג את החוף בצורה משמעותית ביותר, ותהווה תשתית מצויינת להקמת מועדון גלישה מהיפים בעולם.

הבעייה הנוכחית העומדת לפתחנו היא השלמת עבודות הגמר של המבנה. זה לא סוף העולם או משימה מטורפת ובלתי אפשרית.
הדרך לתקוף בעייה זאת היא בעשייה. יש צורך בהתארגנות כמה גולשים נחושים ואיכפתניקים, שתפעיל לחץ על העירייה, לתקצב ולבצע את העבודות הללו, שעלותם,אגב, שולית לעומת עלות הפרוייקט כולו.

כשפתחתי את הטופיק, חשבתי שלפחות כמה גולשים (ואולי בעיקר גולשי רוח, אבל לא רק), ירימו את הכפפה, ו"יתנפלו" על המשימה.
לצערי, ואולי אפילו להפתעתי, חלק גדול מהתגובות יש בהן יותר מן הויתור והשלמה עם "הגורל", ופחות עוצמה של עשייה.

תקוותי, שיקום בקרוב קאדר חדש של כמה גולשים מלאי מרץ ותחושת שליחות, שיובילו את הציבור שלנו להאבק על זכויותינו והאינטרסים שלנו.

הללויה ! :fg:
---------------------------------------
הדר . 052-2414444 . חיפה
---------------------------------------

משפט סיני עתיק :"גרם אחד של תרגול עולה על טונה של תאוריה"
סמל אישי של משתמש
carbon fiber

שליחה על ידי carbon fiber »

הדר יקירי
מוזר שרק אתה חושב כך וכולם לא
יש משהו שאתה יודע ואנו לא?.....
תמוה בעיניי שאחרי שהעירייה התחייבה להקים מועדון ולא שלד קיבלה את הסכמת הגולשים לשקט תעשייתי ואופס....אין תקציב וכנראה גם לא יהיה
פיתוח סביבה זה יפה ונהדר לדוגמה נירוונה .
לצערי בפעם האחרונה שראיתי מישהו מרכיב ציוד שם הגיע פקח זועף וביקש לא להרכיב מפרש שם ואחרי דין ודברים נאות הבחור לסגת מעמדתו
משום מה יש לי תחושה שזה יקרה גם כאן
עיין ערך דולפינריום תא ועוד חופים אחרים בארץ אשר כמגמה הגולשים נדחקים לפינה.
אני אשמח מאוד לעזור בכל הקשור להתייצבות מול העירייה ועוד פעולות אשר לדעתי צריכות להיעשות מול הרעה החלה הזאת
אני אשמח לקרוא את דעתך על דבריי
ותביא רוח
תמונה
סמל אישי של משתמש
dan52

שליחה על ידי dan52 »

אז הנה - מישהו שמסכים עם כיוון המחשבה של הדר
אבל אני גם אוסיף את שלי:

- אני גם לא רואה שחורות בהכרח, ניתן לבנות את העתיד ולעצב אותו כך שיהיה מתאים לנו
- אני גם חושב שמה שהיה שם קודם - לא היה משהו (כשהוא פעל עבור הספורט), לא לשכוח שהוא החליט להסב את השימוש בחוף לגן אירועים - שזה לא מה שהגולשים צריכים שם.

ואני חושב שכאן הבעיה
קשה מאד לעשות עסקים בבת גלים. תסתכלו על סרף האוס שקיפלו את הזנב בשקט ובחרו לא להשאיר שם משהו זמני, וגם לא להתחייב לחזור כשיסתיימו עבודות התשתית.
לא נראה לי שהם הוציאו הרבה פרנסה מהחנות הזו, ונראה לי שהם עושים הרבה יותר עסקים בסניפים שלהם במרכז, ככה ששווה להם להניח לסניף החיפאי לבינתיים.

אני חושב שזו בעיה באופן כללי: קשה להוציא פרנסה בתחום הזה בכלל, אתה משקיע המון ומקבל החזר קטן
לרוב זה אנשים שאוהבים את הים ואת התחום ונותנים מעצמם כשברור שיהיו תקופות רבות שהם יפסידו כלכלית.
בחיפה זה עוד יותר קשה מבמרכז, ובבת גלים עוד יותר. קשה מאד להחזיק שם עסק.

וזו בעיה של ביצה ותרנגולת: אין פרנסה - לא נמשכים עסקים להשקיע שם
אין תשתיות, אין חינוך - הספורט הימי לא מתפתח שם - אין מספיק זרם של לקוחות כדי שזה יהיה עסק רווחי

אז עכשיו הכל נראה דרדל'ה ואין הרבה פעילות. מה שלא נראה טוב גם כלפי העיריה והציבור: אנחנו נראים כמו מיעוט שעושה רעש, ואחרי זה לא יוצא כלום. אני בהחלט יכול לראות מישהו בעיריה אומר: למה להשקיע? בשביל 2 וחצי אנשים שבאים לשם? ואם מישהו בכלל מסתכל עלינו בצורה חיובית שם בעיריה - הוא בטח רוצה לראות שכספים שמושקעים הולכים למשהו שעוזר לכמה שיותר מהציבור, ולא לקומץ אנשים רעשניים.

הארגון של בת-גלים (אם עוד יש כזה) יכול לקחת למטרה לייצר את התנופה הנדרשת בפעילות בחוף הגלישה: רוח, קייט, סאפ, גלים
ולעבוד להביא יזמים ולהתחיל לייצר תרבות ופעילות - ככה שתהיה תשתית בקהילה שלנו לזה שמישהו יקח את המועדון וירים אותו.

אנחנו מחכים שיהיה "נס" ויום אחד ינחת מפעיל והכל יזוז. ואז המפעיל מג'עג'ע איזו תקופה, בקושי שורד ובסוף סוגר.
לא הרבה אנשים עם חוש עיסקי יקפצו על הזדמנות כזו.
אולי צריך לכוון הפוך? לדאוג שתהיה פעילות שוטפת, כזו שתזמין עסק לבוא לשם כי זה יהיה מתבקש?
אני בטוח שאם יקום צוות פעולה יבואו כמה דרכי פעולה שיעזרו להחיות את הפעילות בחוף ולייצר את התשתית לספורט ימי בבת-גלים. ואז יהיה יותר קל לשכנע יזמים להשתלב בתנופה כזו בדרך זו או אחרת.
סמל אישי של משתמש
aharon

שליחה על ידי aharon »

נכון אני מתגעגע לא מכחיש ,אבל זה כבר לא רלונטי כי להחזיר את הגלגל בלוא הכי אי אפשר וגם אם היה אפשר
זה לא היה הדבר הכי נכון לעשות .
היתה אחלה תקופה , ותקופות מטבעם חולפות להן ובאות תקופות חדשות.
אנחנו כרגע בתפר בין תקופה שהיתה עליה כמובן מחלוקת אם היתה טובה או לא
לבין תקופה שיש בה אמנם כיוון טוב אבל גם הרבה אי ודאות .
בכל מה שקשור לבלתי נודע יש המון המון מה לעשות מצד בעלי עיניין, הם יכולים ליהיות פעילים שמיצגים את ציבור הגולשים
ויכול ליהיות גם שפעילים כאלה יהיו מונעים מאינטרס כלכלי מצומצם.
אי אפשר להצביע ולאמר שאחד המקרים פחות טוב מהאחר ...
מה שיקבע הוא מבחן התוצאה.
אני אישית בדעה שמי שהוא מאוד חרוץ ויש לו חזון
ובתנאי שלא יפריעו לו, יכול להשיג את התוצאה הטובה שהרוב מצפה לה (כי גם על התוצאה הסופית טבעי שיש חילוקי דעות).
חשוב שניזכור שבעולם שלנו אין ואקום ...
אם המקום לא יתפתח בכיוון הרצוי לגולשי רוח וקייט (אקסטרים fun ) בסופו של דבר הוא יהיה שייך לקבוצה אחרת של בעלי עיניין.
לסיכום אני ממליץ לכל מי שיש לו אנרגיה ויכולות לייצג את ציבור הגולשים או לפעול מתוך אינטרס אישי כדי להשיג תוצאה טובה
שיעשה את זה וטובה שעה אחת קודם.
בהצלחה ואתם תמיד מוזמנים להתיעץ עם בעלי ניסיון שעושים את המלאכה כבר שנים כמו ידידי הטובים הדר כרמי וגולן.
לחיים.
:pp:
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

אני בהחלט לא חושב שהפעילות בחוף הגולשים תלויה בשרידות כלכלית של מועדון גולשים.
לא כל שירות לציבור הוא כלכלי. עירייה צריכה לייצר אטרקציות עירוניות על ידי השקעה מכספי משלמי המיסים.
זהו חלק מהשירות לתושבים.
״קלבת שבת״ היא לא פעילות כלכלית והפאבים בעיר התחתית לא מממנים אותה, כך גם לא מסיבות הרחוב - ״צאו בחוץ",
תערוכת הפרחים, או השירות הניתן בחופי הרחצה.
העירייה צריכה לבנות על חשבונה מבנה מועדון ולהשכיר את זה במחיר שיהיה כלכלי למפעיל מועדון. גם אם מדובר במחיר נמוך.
תפקיד העירייה לתת שירות לתושב ולא להרוויח כסף. פעילויות ספורט לציבור הינן חלק מהשירות לתושב לא פחות מקובי פרץ או אייל גולן
במסיבת רחוב במורייה וכנראה שזה גם יותר זול.
סמל אישי של משתמש
naty

שליחה על ידי naty »

קצת מוזר לקרא ....

שאין מה לעשות בבת גלים או שאנשים לא יבואו ....
הסטורם ריידרס הוציא אלפי אנשים לחוף בתנאים מטורפים אנשים עמדו בחוץ הוציאו מצלמות והריעו לגולשים
אני זוכר שהרוח זרקה אותי מצד לצד צלמים דחפו אותי ולא היה מקום לדחוף את האף ...

התחננתי לארנון להרחיב את התחרות גם לקייקים אך זה כבר היה גדול עליו .
בקיצור כשאורי ראחין קנה קונטיינר ושתל דשא אף אחד לא חשב כי עירית חיפה תארגן שם אליפויות גלישה .
בעניין הזה לא היו שותפים איש עסקים בא הקים יזם ובנה .

אם צריך אפשר לעשות הכל מחדש , אני בטוח שעם אנשים טובים כמו קפלן גולן ארנון אורי דוכס ורון אפשר להגיע רחוק מאד
אולי יש עוד אנשים כאלה .

מי שרוצה לתרום שיגיד , מי שרוצה להתוכח בפורום סבבה ....אולי יש אנשים שאוהבים להעביר כך את זמנם ... :o
[img]http://communabuilder.tapuz.co.il/UsersFolders/hisardut/images/1712200646701.jpg[/img]
סמל אישי של משתמש
אורן

שליחה על ידי אורן »

aharon כתב:נכון אני מתגעגע לא מכחיש ,אבל זה כבר לא רלונטי כי להחזיר את הגלגל בלוא הכי אי אפשר וגם אם היה אפשר
זה לא היה הדבר הכי נכון לעשות .
היתה אחלה תקופה , ותקופות מטבעם חולפות להן ובאות תקופות חדשות.
אנחנו כרגע בתפר בין תקופה שהיתה עליה כמובן מחלוקת אם היתה טובה או לא
לבין תקופה שיש בה אמנם כיוון טוב אבל גם הרבה אי ודאות .
בכל מה שקשור לבלתי נודע יש המון המון מה לעשות מצד בעלי עיניין, הם יכולים ליהיות פעילים שמיצגים את ציבור הגולשים
ויכול ליהיות גם שפעילים כאלה יהיו מונעים מאינטרס כלכלי מצומצם.
אי אפשר להצביע ולאמר שאחד המקרים פחות טוב מהאחר ...
מה שיקבע הוא מבחן התוצאה.
אני אישית בדעה שמי שהוא מאוד חרוץ ויש לו חזון
ובתנאי שלא יפריעו לו, יכול להשיג את התוצאה הטובה שהרוב מצפה לה (כי גם על התוצאה הסופית טבעי שיש חילוקי דעות).
חשוב שניזכור שבעולם שלנו אין ואקום ...
אם המקום לא יתפתח בכיוון הרצוי לגולשי רוח וקייט (אקסטרים fun ) בסופו של דבר הוא יהיה שייך לקבוצה אחרת של בעלי עיניין.
לסיכום אני ממליץ לכל מי שיש לו אנרגיה ויכולות לייצג את ציבור הגולשים או לפעול מתוך אינטרס אישי כדי להשיג תוצאה טובה
שיעשה את זה וטובה שעה אחת קודם.
בהצלחה ואתם תמיד מוזמנים להתיעץ עם בעלי ניסיון שעושים את המלאכה כבר שנים כמו ידידי הטובים הדר כרמי וגולן.
לחיים.
:pp:
בינגו 2X............
מועדון השייט אולי?...ואולי סניף ארומה חדש :think:

בקרוב גם ספוט הקנסייה יהיה ז"ל!!!!!!.......ואז נספר לנכדים שפעם גלשו בחיפה :cry:
[url=http://img268.imageshack.us/i/orenep05050900411.jpg/][img]http://img268.imageshack.us/img268/962/orenep05050900411.jpg[/img][/url]
אורון
איזה_גולש_אתה: גולש קייט

שליחה על ידי אורון »

נתי בוקר טוב

תסתכל סביבך ..ותראה את המציאות בארץ.. הדור של הוותיקים (אם תרצה הזקנים ) הם אנשים שהיו מוכנים להשקיע למען מטרה טובה מבלי לצפות לגמול כספי ..הם אנשים שהיו מוכנים להשקיע לאורך זמן עם הרבה אוויר ... ולא הרימו ידיים ..ברוב המיקרים הם גם הצליחו .

הדור של הצעירים ,היום, ברובו זה דור עם איכויות/חוכמה /אמביציות יותר משלנו ..אבל , הוא רוצה את זה במיידי, בקלות ובשבילו באופן אישי .. אין הסתכלות על טובת הכלל,אין את המחשבה לטווח קרוב/הרחוק בהיבט הציבורי ...

ואנחנו הוותיקים (זקנים ) ..התעייפנו

עצוב ...

ואם הרגזתי כמה "צעירים" תוכיחו לי שאני טועה :pray: ..ואני אשמח להודות בטעותי בראש חוצות ולמחוא לכם כפיים :clap: (אמיתי)

(הערה- כתיבה בצורה כוללנית , פוגעת בדרך כלל בכמה אנשים טובים באמצע הדרך ,לא אליכם הכוונה ,תתייחסו לרוח הדברים )
החיים הם כמו..פרפר
יפים ,שבירים ,וקצרים
תהנה מכל רגע ,
כי החופש קצר ,
ותחייך אליהם.[
/b]
אורון
שלח תגובה