Storm Rider 2012 לזכרו של מולי גרובר ז"ל

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

סמל אישי של משתמש
carmicarmi
איזה_גולש_אתה: גולש קייט

Re: Storm Rider 2012 לזכרו של מולי גרובר ז"ל

שליחה על ידי carmicarmi »

ארנון ואורי,
כל הכבוד על הארגון.
הפקה נהדרת, אווירה מחשמלת. לא צריך יותר מזה.
גם הרוח הפעם נתנה את המקסימום. הלוואי שיהיה ככה גם בחורפים הבאים.
ירון
סמל אישי של משתמש
alonkaplan
יצירת קשר:

שליחה על ידי alonkaplan »

להזכירכם - היתה גם תחרות נוער.
ראשית, אני חייב להודות לארנון שאיפשר את קיום התחרות אחרי לבטים רבים בעקבות נסיון לא טוב מהשנים הקודמות.
ולתחרות עצמה - נכון שהרמה היא לא הרמה של הבוגרים, אבל אני חושב שזה הדבר האחרון החשוב.
מה שחשוב באמת זה מספר המשתתפים (10), ההתרגשות העצומה והנכונות והאומץ להכנס ולהתחרות מול קהל גדול, רוח מאיימת וקריין שלא מפסיק לצעוק מספרי עוצמות רוח מבהילות... .
לכל אחד מהנערים יש גם הורים שבאו לצפות בדאגה רבה ובגאווה רבה עוד יותר.
וכל אחד מהם הביא איתו לא מעט צופים צעירים שתרמו לאווירה המדליקה ובטוח לעוד כמה ילדים לדמיין את עצמם משתתפים בתחרות בשנים הבאות.
אני חושב שתחרות הנוער מוכיחה את עצמה וחייבת להתקיים גם בתחרויות הבאות. השנה, בתחרות הבוגרים השתתפו 3 נערים "לשעבר" - ירדן מאיר, איציק חורש ואוהד סגל והפגינו רמה יפה. זו דרך חשובה להזרמת דם חדש (וברמה גבוהה!!!) לענף ולתחרות.
וכמובן, פירגון גדול לנערים שהתחרו, התרגשו, התנהגו למופת והמתינו בסבלנות כמעט 5 שעות עם חליפות רטובות עד למיקצה הגמר שלהם שנעל את התחרות.
אני בטוח שהם יחלקו את החוויות עם חברים נוספים וכך נראה עוד חברה צעירים נכנסים לענף.
נתראה בסערות הבאות ובתחרות בשנה הבאה
אלון קפלן - הדרכת גלישה
גלישת רוח, גלים, sup
שעורים / קורסים / סדנאות
סדנאות גלישת רוח בחו"ל
052-3230144
http://www.yamia.co.il" onclick="window.open(this.href);return false;
סמל אישי של משתמש
naty

שליחה על ידי naty »

Storm Rider כתב:אילי
אתה מסוגל לתת לי רשימה של 20 הגולשים המתאימים ביותר?
עכשיו אתה מסוגל למצוא עוד אנשים שיתנו לי בדיוק את אותה רשימה או שאצלהם זה יהיה קצת שונה? תחרות קייט בתנאים כמו הסטורם ריידר לא היתה בקייט בארץ לפי דעתי. אין דרוג. מי מחליט מי יותר טוב ומגיע לו להכנס? אתה מחליט ? לישי יחליט? אלי ? עמית? ירון? מי מחליט? שנה שעברה לישי החליט לדעתי בנאדם ראוי לגמרי. אבל מה כרגיל מישהו בכה. תמיד מישהו יבכה.
אני אגיד לך איך מחליטים בצורה הכי הוגנת: עושים תחרות ואז יש דירוג.
אני מסוגל לארגן תחרות אחת וזה עולה לי בעצבים ובעבודה מאוד קשה. התחרות הזאת היא התחרות היחידה בארץ או כמעט היחידה בגלישת רוח
לפי דעתי היא מחיה ומחזיקה בחיים ענף שלם. חשבתי שהקייט יכל להוסיף לתחרות ורצתי לעשות את זה בדרך שאני רואה את זה. לפי דעתי תחרות שמשלבת קפיצה אחת ענקית (לא תרגילים לא פריסטייל קפיצה אחת ענקית) שלא מקבלת הרבה ניקוד בשילוב עם דגש על וייב רידינג שהוא האחוז הגבוה מאוד של הניקוד כמו קינג אוף דה אייר בהוואי זה אדיר וזה מה שאני רוצה לראות בתחרות שלי. תעשו תחרויות מוקדמות תעשו אירגון מסודר ראוי תביאו דירוג אני אקבל אותו. ממש לא בא לי להתעסק בזה זה בכלל לא הספורט שלי. אנחנו עושים את המקסימום שכולם יהיו מרוצים אנחנו עדיין לא ארגון של הסבב העולמי אז ברור שלא הכל מושלם אף אחד לא עושה בכוונה לבעס מדובר באנשים הכי הוגנים וטובים בעולם. ברגע שיש דירוג אין בעיות ואנחנו מנסים לבנות דירוג. מצטער שלא יצא לך לגלוש זה באמת מבאס ואני מאוד מבין את זה כי זה קרה לי בעבר בתחרויות בעולם. אבל מהמקום שאני נמצא שזה מקום של אחד שעושה מקסימום בשביל הספורט וקורע את התחת בשביל לנסות להביא את התחרות הכי בתזונה שהיתה פה מעולם לשמוע גידופים אחרי כל העבודה הזאת לא כל כך בא לי מה לעשות.
בכל מקרה תמיד מנסים להשתפר אולי כמה מכם יקומו ויעשו מעשה ויארגנו אז יהיה לנו עוד ימים גדולים כמו שהיה אתמול.
ארנון
ארנון מצטער להתפרץ.....אבל אני אחליט בפעם הבא מי יכנס לתחרויות הקייט ומי לא ... :fg:

איך ?

פשוט מאד מחנה גיבוש ברומניה :

כל המועמדים מגיעים ביחד לשדה התעופה מי שמגיע ראשון לאתר הסנו קייט מתקבל .... :D :lol:

לצורך העברות לאתר הסקי שכרתי עגלה עם סוסה ....שלא יגידו שאני לא יודע לאלתר זו רומניה....
תאכלו מה שיש ... חחח

מפה תסתדרו בכוחות עצמכם אתם צריכים להגיע לעיירת הסקי פרדיאל בואו ונראה מי מגיע ראשון ....

http://www.mochileros.co.il/component/o ... 1010/#1010

אגב ארנון נכון שזה לא הספורט שלך אבל ..... :D

רוצה לבוא לסנוא קייט ברומניה ואני רציני הפעם ....עד כמה שאני יכול ...טוב נו אתה כבר מכיר אותי .......

:lol:

אני נוסע בתחילת מרץ:

http://www.mochileros.co.il/component/o ... ,9/id,987/

אם לא בא לך על קייט ואני מבין אותך .... :D משהו שלא הייתי כותב בפורום הקייטים ..... , אז הכנף שלך לאורך כל התקופה
שאהיה שם , אני אשתמש בקייטים המעפנים של אוזון ....טוב לא כל כך מעפנים האמת סתם הסנוא קייטים הכי טובים בעולם
אבל ..... :lol: בשבילך אני מוכן לותר על הכנף ....

עכשיו שלא תגיד שלא מעריכים מה שאתה עושה .... ,,אז אתה בא או לא ..... :gg:
[img]http://communabuilder.tapuz.co.il/UsersFolders/hisardut/images/1712200646701.jpg[/img]
סמל אישי של משתמש
אורן

שליחה על ידי אורן »

התחרות של השנה לא אכזבה. Storm Rider .....
אני גולש בבת גלים שנים והתנאים כאלו קיצוניים אני לא זוכר.......עפיפון 5.5 די פאוור משוך כמעט עד הסוף,
גלשן גלים קטן 5.3 ועדיין קטעים שהייתי באוור פאוור ....
על הגלים אני בכלל לא מדבר. גלים ענקיים בשבירות עומק וזווית רוח בעייתית .........ובכל אילו צריך לזכור שזאת תחרות וצריך גם לפרק גלים כדי לזכות בניקוד טוב...........במקצה הראשון שלי באמת היה קשה לחזור לחוף ופה תודה ענקית לאייל מאיר נדב וחבר של נדב שקפצו למים עם הבגדים כדי להוציא לי את העפיפון ליד האי ........במקצה השני שלי כבר הרוח הסתובבה יותר למערבית ואפשר היה לחזור לחוף בלי בעיות...........
כבוד ענק למארגנים. אני לא זוכר כמות כל כך גדולה של מבקרים בתחרות. האווירה הייתה מחשמלת. אני חושב שכל מי שנכנס אתמול עם עפיפון הוא גיבור ולא משנה מה הוא עשה. עצם זה שהוא היה בתוך התופת הזאת מגיע לו שפו............
אין מה לדבר שאלי זרקה ולישי מילר זאת רמה מעל כולם !!!!
אז תודה ענקית למארגנים וגם תודה מיוחדת להדר בן טובים שעזר לי בטרוף. השגיח עלי מהחוף, סידר לי את הציוד בין המקיצים. תודה עננננננננננקית לדורון בס שהציל אתמול כמות מטורפת של גולשים וציודים (גם רוח וגם קייט), צריך להיות רב אמן כדי לנהוג באופנוע ים בתנאים המופרעים האלו - דורון אתה המלך שלי מאתמול......
האחים דגן : אתם ענקים , כל פעם מחדש שואבים כוחות לארגן את התחרות הקשה הזאת , כל הכבוד ......
מחכה כבר ל Storm Rider 2013 ........
והכי הכי חשוב , שמח שביום כזה כולם סיימו בשלום את יום הגלישה שלהם ושלא היה שימוש באמבולנס שעמד בצד.
[url=http://img268.imageshack.us/i/orenep05050900411.jpg/][img]http://img268.imageshack.us/img268/962/orenep05050900411.jpg[/img][/url]
motisl

שליחה על ידי motisl »

וואוו.............
איזה תחרות מטוררררררפת!
מולי - שיחקת אותה -למרות שאין מצב שהיית נרטב ביום כזה.
כמה רוח,איזה גלים כמה צופים ואיזו אוירה!
אין ספק שכארוע, הסטורם ריידר השנה סיפק את הסחורה- הארוע הכי גדול שהיה אי פעם.
מבחינה אישית, עד יום לפני התחרות התלבטתי אם להשתתף או לא.
אחרי חזרה מפציעה בכתף ועם כושר מוגבל לקבל ים זוועתי כמו שקיבלנו זה היה פשוט סיוט.
זאת היתה בשבילי התחרות הכי קשה פיסית מכל התחרויות עד כה by far
מי בכלל מחזיק בארץ 4.0? אני כבר שנים שלא...
הייתי מאושר כשהיום הזה הסתיים.
המון כבוד לכל מי שעסק במלאכה:
לזיו דורי וצוות השיפוט - וואוו, לא מקנא בכם - העבודה שלכם לא קלה בלשון המעטה
לזורקין התותח שכל שנה מעלה את הרף.
לרון הקריין האגדי - רון, אתה פשוט עושה את התחרות לקהל - ,תשחיז קצת את האנגלית ולך תעבוד ב PWA - אנחנו כבר קטנים עלייך.
לשרון שהשקיע מזמנו בהתנדבות
ומעל כולם לארנון דגן וגם לאורי, לא מבין איך אפשר גם להתעסק בארגון התחרות וגם להתחרות, פשוט לא אנושי...
ריספקט אדיר!
מאחל לכולנו ים קלאסי בשנה הבאה: 3 מטר, 20 קשר (מבחינתי גם 18 זה בסדר אבל שיהיה סייד אוף) ואם זה לא מוגזם אז גם קצת שמש יכול להיות נחמד.

מוטי סלוין
סמל אישי של משתמש
Tom.G
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tom.G »

האירוע של השנה!
תודה למארגנים אתם מחזיקים את הספורט חי!
תודה רבה לזורקין (המלך!!!) שסידר לאדם לירדן ולי מקום לישון, עזר לנו עם הציודים ועם כל מה שהיינו צריכים! לא חלמנו על תנאים כאלה :)
Tom Goren
isr101@gmail.com
Zaguri

שליחה על ידי Zaguri »

סטורם ריידר? פוליטיקלי ריידר בקושי...איחס
שיהיה ברור,מדובר במקצי הקייט בלבד.
אני כועס,ובטוח שאני לא היחיד.
אחרי שהוזמנתי לתחרות בשנה שעברה,ונבצר ממני להתחרות מסיבות בריאותיות, הרגשתי צורך לכפר השנה.
שלחתי בקשת רישום מיד לאחר הפירסום ולמחרת קיבלתי אישור השתתפות ובקשה לתשלום מראש. מספר ימים לאחר מכן, הגיע מייל נוסף שביקש לאשרר את השתתפותי,מכיוון שיש רשימת סטנד בי ארוכה ורוצים שיהיה מסודר. אישרתי שוב.
שמח וטוב לב התייצבתי בחוף הבוקר בשמונה וחצי,באתי לשלם ואז-הפתעה!!! נאמר לי שאני בסטנד בי!!! כך גם לגולשים נוספים.
אמרתי סבבה,רק חבל שלא הודעתם...בכל זאת,הזמנתי חברים ומשפחה מתל אביב ביום שישי בבוקר. אבל מילא,כנראה שיש 20 גולשים טובים ממני...שעה אחר כך,שפירסמו את רשימת המקצים, קיבלתי חום. עם כל הכבוד,ויש כבוד, מעבר למספר גולשים שבאמת הרוויחו את מקומם ביושר, קרוב לחצי השמות מהרשימה היו לא מוכרים, או מוכרים בתור פריסטיילרים ו/או סתם קופצים גבוה. והעיקר כמובן-חיפאים ומקורבים.
אין לי מושג מי היה אחראי על הרישום,אבל בטוח שהוא לא קשור לקייט,ועם התייעצו עם מישהו מהתחום,כנראה שהוא לא יצא מחיפה כבר הרבה שנים.אני לא יודע מי עוד נפגע,אבל מלבדי ראיתי את פנחס מתל אביב וחן מבת ים.ירדו איזה גל או שניים בחייהם...
חבל...
עילאי שלום,

ראשית בשמי ובשם המארגנים אני מתנצל.הצדק איתך ועם עוד מספר גולשי קייט שנפגעו מהעובדה שלא הספקנו להודיע לגבי הסטנד ביי מראש.
הייתה לך ולאחרים (יש לפחות עוד 2 אחרים הידועים לי) את מלוא הזכות לכעוס ולהרגיש רע ועל כך אני מתנצל.

לאחר ההתנצלות,
ארנון ענה לך אבל לא דייק בחלק מהפרטים שלא הספקתי לעדכן אותו לגביהם. לכן אני מגיב, מתנצל ומסביר.
2 עובדות נעמיד על דיוקן:
1. אכן הגבת מהר, אישרת בראשונה ובשניה את השתתפותך אך למען העמדת הדברים על דיוקם, לא שילמת. זה הדיוק מהצד שלך.
2. יש כאלו ששילמו (2) ועדיין לא נכללו במתחרים וזה הדיוק מהצד שלי (עוד יותר כועסים...)

מאידך, יש מספר סיבות וטעויות שהובילו למה שקרה (אף אחת מקורה אינו רוע לב "קשרים" או מניעים שלילים), כולי תקווה שתבין לפחות את חלקן.
בכל מקרה אנו מתכוונים להפיק לקחים כדי שמקרים כאלו לא יישנו בשנים הבאות.
העובדה שגרמה לזה שלא הודעתי (אני שרון) למי שיכלל רק כסטנד ביי הייתה שרשימת 20 הגולשים נסגרה רק בשעה 12:00 בלילה ביום חמישי.
מה שגרם לרשימה להסגר כל כך מאוחר זה שרבים מגולשי הקייט המדורגים אישרו השתתפות (אם בכלל טרחו) מאוחר מאוד (יום חמישי לדוגמא), אחרים כאמור אפילו לא טרחו לאשר.
בשעה 12 בלילה לפני התחרות, א. לא ראיתי בעיניים כבר. ב. מה הסיכוי שמישהו יראה את המייל? לכן לא שלחתי כלום.

עובדה נוספת היא שביום התחרות כל גולשי הקייט הגיעו מה שלא השאיר מקום לאף סטנד ביי להכנס.

דירוג הגולשים נעשה בראשות השופט הראשי וצוות מומחים שייעץ לו. אני מכיר את זיו דורי ומבטיח שאין ל"קשרים" שום השפעה עליו כשופט. כגולש (כמו כולנו) הוא אוהב קשרים ברוח והרבה (הלצה)
עקב מיעוט משתתפים שנה שעברה לא היה בסיס רחב לדירוג.
בכל אופן, בשנה הבאה הדירוג יתבצע מוקדם יותר ולפי תאריכים ברורים עם דד ליין ברור. בנוסף, יתקיים דיון לגבי מי החברים בוועדת הדירוג ושמותיהם יהיו ידועים לכל.

אני מקווה שאתה (ולפחות 2 הנפגעים הנוספים) תקבלו את התנצלותי הכנה ותמצאו לאור ההתנצלות ולאור ההסברים הנ"ל, שלי ולאחרים הקשורים לא הייתה שום כוונה לפגוע, שהכל נעשה במטרה טובה, בהתאם לזמנים ולאמצעים (אני מתנדב כן?), למען הספורט הזה וגם למענכם.
אנו מתכוונים לשפר את הדברים שגרמו לכם עגמת נפש ע"מ שלא יישנו. אני מקווה שתתחרה בפעם הבאה.
לבסוף, אין צורך להגיע למילים בוטות (המסר מועבר יפה גם ללא המילה איחס ועוד כמה מילים פחות נוראיות :) )

בברכה,
שרון זגורי (שימש כמנהל התחרות)
סמל אישי של משתמש
יניבי26

שליחה על ידי יניבי26 »

יום חמישי הגעתי לים לגלוש.
למה שהיה באותו יום אי אפשר לקרוא רוח אלא משבים שבין 5 ל25 קשר עם נגיעה בפיקים של הטווח הנ"ל.
באותו זמן ראיתי את אורי דגן עם הבחור מהעירייה עומלים מספר שעות בהרכבת העמודים,תוך כדי שכל שניה יש לאורי טלפון כזה או אחר בנוגע לתחרות או מארנון שתיזז והזיע באותו זמן בלי הפסקה במקום אחר.לתלות את הדגלים ולתקוע בזנטים לא נראתה חוויה מרנינה במיוחד.
כל הכבוד.

בקשר לתחרות,באמת היה מדהים,פתאום כל "מזמורי" ה:"אין עתיד לגלישת רוח,הענף מת,כולם נוטשים,אין דור המשך" התמוגג ביום הזה.
מאות אנשים בחוף,חניה מפוצצת וים מדהים(וגם מפחיד).
אין מה להוסיף פה קומפלימנטיים אישיים כי כבר אמרו פה לפני הכל.

ולאורי וארנון---באמת,,אבל באמת כל הכבוד(ואני פשוט לא יודע ממה להתחיל: מהגולש הצרפתי שהבאתם,האופנוען ים(שגיליתי שלא רק ברוך "משוגע",יש עוד אחד..,מהארגון והסדר המופתי,להדגשה בתדרוך של ארנון על בטיחות ולדאוג לחברים במים,לספונסרים שהזעתם בשבילם וכו.)
בקיצור: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :violin:

נ.ב:

אני חושב שצריך לשקול להביא את דורון בס לסערות בחורף.(כל גולש 20-30 שח לסערה).
סמל אישי של משתמש
roniza
יצירת קשר:

שליחה על ידי roniza »

שרון,
מה שאתה מתאר חייב להשתנות בשנה הבאה.
כל מי שגלש בשנה שעברה קיבל למעשה מקום מובטח בלי שום מחויבות מצידו אפילו להודיע שעה מראש.
כל מה שהוא היה צריך לעשות זה לבוא, להגיד אהלן לחבר'ה ולהיכנס למים.
לעומתו, מי שעדין לא התחרה, אפילו אם שילם מראש, חייב לחכות שמישהו מהמועדפים לא יופיעו ובסוף נשאר עם ה-7 ביד.
אמנם השיטה הזו מקובלת בפוליטיקה הישראלית, נניח במרכז הליכוד, אבל לטובת הסטורם ריידר כדאי לאמץ סטנדרטים קצת יותר גבוהים (ואם אתה חבר מרכז, אז תחליף ליכוד בעצמאות או מר"צ או מה שלא יהיה).
אפשר ורצוי בהחלט לשריין מקומות למדורגים אבל הם חייבים לאשר השתתפות מראש ולשלם.
בכל מקרה, חייבים להיות תמיד מספיק מקומות ששמורים ללא מדורגים כי אחרת הם לעולם לא יוכלו להיכנס עד שמישהו מהמדורגים יתפגר חס וחלילה.
אפשר למשל לשמור 16 מקומות למדורגים ו-4 לחדשים בכל שנה וההרשמה לכל פול היא לפי כל הקודם זוכה כאשר שבוע לפני התחרות ההרשמה נפתחת לכולם לפי כל הקודם זוכה.
רוני
Zaguri כתב:
סטורם ריידר? פוליטיקלי ריידר בקושי...איחס
שיהיה ברור,מדובר במקצי הקייט בלבד.
אני כועס,ובטוח שאני לא היחיד.
אחרי שהוזמנתי לתחרות בשנה שעברה,ונבצר ממני להתחרות מסיבות בריאותיות, הרגשתי צורך לכפר השנה.
שלחתי בקשת רישום מיד לאחר הפירסום ולמחרת קיבלתי אישור השתתפות ובקשה לתשלום מראש. מספר ימים לאחר מכן, הגיע מייל נוסף שביקש לאשרר את השתתפותי,מכיוון שיש רשימת סטנד בי ארוכה ורוצים שיהיה מסודר. אישרתי שוב.
שמח וטוב לב התייצבתי בחוף הבוקר בשמונה וחצי,באתי לשלם ואז-הפתעה!!! נאמר לי שאני בסטנד בי!!! כך גם לגולשים נוספים.
אמרתי סבבה,רק חבל שלא הודעתם...בכל זאת,הזמנתי חברים ומשפחה מתל אביב ביום שישי בבוקר. אבל מילא,כנראה שיש 20 גולשים טובים ממני...שעה אחר כך,שפירסמו את רשימת המקצים, קיבלתי חום. עם כל הכבוד,ויש כבוד, מעבר למספר גולשים שבאמת הרוויחו את מקומם ביושר, קרוב לחצי השמות מהרשימה היו לא מוכרים, או מוכרים בתור פריסטיילרים ו/או סתם קופצים גבוה. והעיקר כמובן-חיפאים ומקורבים.
אין לי מושג מי היה אחראי על הרישום,אבל בטוח שהוא לא קשור לקייט,ועם התייעצו עם מישהו מהתחום,כנראה שהוא לא יצא מחיפה כבר הרבה שנים.אני לא יודע מי עוד נפגע,אבל מלבדי ראיתי את פנחס מתל אביב וחן מבת ים.ירדו איזה גל או שניים בחייהם...
חבל...
עילאי שלום,

ראשית בשמי ובשם המארגנים אני מתנצל.הצדק איתך ועם עוד מספר גולשי קייט שנפגעו מהעובדה שלא הספקנו להודיע לגבי הסטנד ביי מראש.
הייתה לך ולאחרים (יש לפחות עוד 2 אחרים הידועים לי) את מלוא הזכות לכעוס ולהרגיש רע ועל כך אני מתנצל.

לאחר ההתנצלות,
ארנון ענה לך אבל לא דייק בחלק מהפרטים שלא הספקתי לעדכן אותו לגביהם. לכן אני מגיב, מתנצל ומסביר.
2 עובדות נעמיד על דיוקן:
1. אכן הגבת מהר, אישרת בראשונה ובשניה את השתתפותך אך למען העמדת הדברים על דיוקם, לא שילמת. זה הדיוק מהצד שלך.
2. יש כאלו ששילמו (2) ועדיין לא נכללו במתחרים וזה הדיוק מהצד שלי (עוד יותר כועסים...)

מאידך, יש מספר סיבות וטעויות שהובילו למה שקרה (אף אחת מקורה אינו רוע לב "קשרים" או מניעים שלילים), כולי תקווה שתבין לפחות את חלקן.
בכל מקרה אנו מתכוונים להפיק לקחים כדי שמקרים כאלו לא יישנו בשנים הבאות.
העובדה שגרמה לזה שלא הודעתי (אני שרון) למי שיכלל רק כסטנד ביי הייתה שרשימת 20 הגולשים נסגרה רק בשעה 12:00 בלילה ביום חמישי.
מה שגרם לרשימה להסגר כל כך מאוחר זה שרבים מגולשי הקייט המדורגים אישרו השתתפות (אם בכלל טרחו) מאוחר מאוד (יום חמישי לדוגמא), אחרים כאמור אפילו לא טרחו לאשר.
בשעה 12 בלילה לפני התחרות, א. לא ראיתי בעיניים כבר. ב. מה הסיכוי שמישהו יראה את המייל? לכן לא שלחתי כלום.

עובדה נוספת היא שביום התחרות כל גולשי הקייט הגיעו מה שלא השאיר מקום לאף סטנד ביי להכנס.

דירוג הגולשים נעשה בראשות השופט הראשי וצוות מומחים שייעץ לו. אני מכיר את זיו דורי ומבטיח שאין ל"קשרים" שום השפעה עליו כשופט. כגולש (כמו כולנו) הוא אוהב קשרים ברוח והרבה (הלצה)
עקב מיעוט משתתפים שנה שעברה לא היה בסיס רחב לדירוג.
בכל אופן, בשנה הבאה הדירוג יתבצע מוקדם יותר ולפי תאריכים ברורים עם דד ליין ברור. בנוסף, יתקיים דיון לגבי מי החברים בוועדת הדירוג ושמותיהם יהיו ידועים לכל.

אני מקווה שאתה (ולפחות 2 הנפגעים הנוספים) תקבלו את התנצלותי הכנה ותמצאו לאור ההתנצלות ולאור ההסברים הנ"ל, שלי ולאחרים הקשורים לא הייתה שום כוונה לפגוע, שהכל נעשה במטרה טובה, בהתאם לזמנים ולאמצעים (אני מתנדב כן?), למען הספורט הזה וגם למענכם.
אנו מתכוונים לשפר את הדברים שגרמו לכם עגמת נפש ע"מ שלא יישנו. אני מקווה שתתחרה בפעם הבאה.
לבסוף, אין צורך להגיע למילים בוטות (המסר מועבר יפה גם ללא המילה איחס ועוד כמה מילים פחות נוראיות :) )

בברכה,
שרון זגורי (שימש כמנהל התחרות)
סמל אישי של משתמש
Storm Rider

אירוע הסיום סטורם ריידר 2012 !

שליחה על ידי Storm Rider »

כמיטב המסורת (שהחלה בשנה שעברה) אנו מקיימים הקרנה חגיגית של סרט גלישה
בסינמטק חיפה.

האירוע יתקיים ביום שלישי 21.2.2012 - בשעה 20:30 בסינמטק חיפה

השנה האירוע ייפתח בטקס הסיום של הסטורם ריידר הכרזת הזוכים והענקת הגביעים.
לאחר מכן הקרנה (על גבי מסך קולנוע ענק חחח) של סרט הגלישה המדובר

Minds Wide Open

תמונה

2011
בימוי: אנדרה פסקובסקי
שחקנים: מרצ'יליו בראון, ריקרדו קומפלו, גוליטו אסטרדו, ויקטור פרננדז, פיליפ קוסטר, קאולי סידי

From the producers of Four Dimensions - prepare to join a bigger and better team on a new journey of breathtaking windsurfing action and cinematography. With a spectrum of mind-bending angles shot in stunning locations. It's time to taste the future and keep your Minds Wide Open.

קישורים:

פרטי הקרנת הסרט בסינמטק חיפה

האתר הרשמי של הסרט

קדימון הסרט

תבואו - הכניסה חופשית ! - יש 450 מקומות הקדימו להגיע !
סמל אישי של משתמש
caroline
יצירת קשר:

שליחה על ידי caroline »

היה מדהים!!! נשארתי בפה פעור מכל מה שהלך שם, מחכה בקוצר רוח לפעם הבאה! 8O
קצת תמונות של רון על המיקרופון ואוירה...

http://imageshack.us/g/194/imga4835.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
~I just want to windsurf~
סמל אישי של משתמש
ilay
איזה_גולש_אתה: גולש קייט

שליחה על ידי ilay »

ארנון,שרון וכל שאר המארגנים-כל הכבוד על האירגון המופתי,ההשקעה והעבודה הקשה.סחתיין!!! :pp:
שרון,תודה על גילוי הלב.
מילה אחרונה לסיום- מה שצרם לי,ושרון חידד את זה, היתה העובדה שלא הודעתם מראש.
לגבי הצוות המייעץ,ומה שארנון כתב- ארנון,אם היית פונה לעמית,אלי,לישי וירון-אני מניח שרשימות העשרים שלהם היו דומות מאד.קהילת גולשי הסערות לא כל כך גדולה,ורובנו מכירים אחד את השני וגולשים ביחד פעמים רבות.
כמה עובדות- היו בארץ כבר מספר תחרויות של וייב ריידינג,ובערך חצי מהמשתתפים של יום שישי לא השתתפו בהם מעולם.
אין מחלוקת לגבי העובדה שחלק מהמשתתפים הינם תותחי פריסטייל,אבל זה לא משליך על רמתם בגלים...
יש דיון ארוך בקייט סייט לגבי הנושא,ואני מזמין אתכם לקרוא את הלך הרוחות כחלק מהתהליך.יש שם גם הפניה לכאן :)
http://www.kitesite.co.il/showthread.ph ... E9%E7%F1-(
אקיצר,נמתין לשנה הבאה.(דיר בלאק אני לא מוזמן :wink: )
ובנוסף,ריספקט ללישי ושלי מסרף האוס שהרימו את הכפפה כל כך מהר,ומרימים תחרות נוספת עוד החורף הזה :clap:
סמל אישי של משתמש
oridag

שליחה על ידי oridag »

רצינו להודות לכל מי שהגיע אתמול היה ממש כייף
מעבר לכל התודות שכבר נאמרו תודה מיוחדת לאלון קפלן אשר אירגן בצורה מופתית את דור העתיד.
בקרוב הסיכומים והתוצאות.
אורי וארנון
סמל אישי של משתמש
naty

שליחה על ידי naty »

איזה יופי של טקס סיום מאד אהבת :

קודם כל לישי חי נכון :
מיקי ברקוביץ סיפר שהוא יכול להגיע ליד אליהו בדקה וחצי האחרונות לקלוע את סל הניצחון
וללכת הביתה ....זה מה בערך שלישי עשה אתמול ... :jj:

בשל הטקס הצורך לטפל במצלמה וכולי דחיתי את הנסיעה לחרמון ...כי ידעתי שלא אוכל להגיע בזמן .
לישי לעומת זאת נסע ....., חזר הספיק להגיע בזמן לתחרות שהוא תומך ומשתתף באירגונה , לקח את הפרס הראשון
שהוא נתן לעצמו ....... , סליחה על אי הדיוקים וההגזמות הקלות ...., העיף חיבוקים וחיוכים לכל עבר הניף ידיים
וירד מהבמה .... , האיש חי נכון ..... :jj:

ארנון ואורי עשיתם הכל מאהבה וזה מורגש , והכי חשוב מולי ובת גלים נשארים איתנו , זו החשיבות העיקרית של האירוע הזה :
הפיכת בת גלים למה שבת גלים צריכה להיות פנינה חיפאית ברמה אירופאית .

מזל שהמאבק הצליח בפעם הראשונה ודוכס הציל את האתר בפעם השניה , ועכשיו אתם מחזיקים ובונים את בת גלים
מחדש, כבוד לכל מי שעוזר ומרים את התחרות הזו כל מי שקיבל אתמול את פרסי ההוקרה ושמו הוזכר .

מאד אהבתי את הבמה שאבישי והסינמטק נותנים לתחרות , סרט הגלישה היה מדהים .
והכי אהבתי את ההתקדמות , אתם כל הזמן מתקדמים ומחדשים המסוקאי הזה שמצלם מהאויר היה מדהים
בפעם הבאה ניתן יהיה אולי לצלם מהאויר ולהעביר שידור למסך ענק בתוך האולם ואפשר יהיה לראות הכל
מקרוב כמו תחרויות הענק בחו"ל .

כל הכבוד על הרעיון , אגב הבנתי ממנו שהכינוי שלו הוא הבורר , אז בפעם הבאה שיהיו מחלוקות
צילום אוירי אולי יקבע מי ניצח ואפשר יהיה לערער , אז מאחר שלא התאפשר להטיס הנה פיצוי קטן:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O1zCdvAT ... r_embedded[/youtube].
[img]http://communabuilder.tapuz.co.il/UsersFolders/hisardut/images/1712200646701.jpg[/img]
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

ואללה נתי -
זה רעיון מדהים. אם המסוק שגם ככה משדר לאחור יחובר
למסך וידאו בתוך יטבתה זו תהיה אטרקציה מטורפת.
אני אישית לא מבין בזה - אבל אתה כן. זה נראה לך הגיוני שהמסוק
הזה יחזיק את עצמו ביום של 30 קשר עם משבים של 40 ?
או אפילו נגיד ביום יותר חלש ?
שלח תגובה