סטורם ריידר? פוליטיקלי ריידר בקושי...איחס :(

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ilay
איזה_גולש_אתה: גולש קייט

סטורם ריידר? פוליטיקלי ריידר בקושי...איחס :(

שליחה על ידי ilay »

שיהיה ברור,מדובר במקצי הקייט בלבד.
אני כועס,ובטוח שאני לא היחיד.
אחרי שהוזמנתי לתחרות בשנה שעברה,ונבצר ממני להתחרות מסיבות בריאותיות, הרגשתי צורך לכפר השנה.
שלחתי בקשת רישום מיד לאחר הפירסום ולמחרת קיבלתי אישור השתתפות ובקשה לתשלום מראש. מספר ימים לאחר מכן, הגיע מייל נוסף שביקש לאשרר את השתתפותי,מכיוון שיש רשימת סטנד בי ארוכה ורוצים שיהיה מסודר. אישרתי שוב.
שמח וטוב לב התייצבתי בחוף הבוקר בשמונה וחצי,באתי לשלם ואז-הפתעה!!! נאמר לי שאני בסטנד בי!!! כך גם לגולשים נוספים.
אמרתי סבבה,רק חבל שלא הודעתם...בכל זאת,הזמנתי חברים ומשפחה מתל אביב ביום שישי בבוקר. אבל מילא,כנראה שיש 20 גולשים טובים ממני...שעה אחר כך,שפירסמו את רשימת המקצים, קיבלתי חום. עם כל הכבוד,ויש כבוד, מעבר למספר גולשים שבאמת הרוויחו את מקומם ביושר, קרוב לחצי השמות מהרשימה היו לא מוכרים, או מוכרים בתור פריסטיילרים ו/או סתם קופצים גבוה. והעיקר כמובן-חיפאים ומקורבים.
אין לי מושג מי היה אחראי על הרישום,אבל בטוח שהוא לא קשור לקייט,ועם התייעצו עם מישהו מהתחום,כנראה שהוא לא יצא מחיפה כבר הרבה שנים.אני לא יודע מי עוד נפגע,אבל מלבדי ראיתי את פנחס מתל אביב וחן מבת ים.ירדו איזה גל או שניים בחייהם...
חבל...
סמל אישי של משתמש
paltinet
יצירת קשר:

Re: סטורם ריידר? פוליטיקלי ריידר בקושי...איחס :(

שליחה על ידי paltinet »

:gg:
[youtube]http://youtu.be/FS0i3HU0vYA[/youtube]
pinhaso

Re: סטורם ריידר? פוליטיקלי ריידר בקושי...איחס :(

שליחה על ידי pinhaso »

דבר ראשון מחזק את דברי עילאיי, כל מילה בסלע!
שנה שעברה המשתתפים היו גולשים "שהוזמנו" מראש - אני יודע משום שביקשתי להשתתף ואמרו לי הכל מלא (בפועל חסרו הרבה גולשים - פשוט "המוזמנים לא בגיעו לתחרות).
השנה היה פתוח לכולם וישר נרשמתי. שרון (מהמארגנים) אפילו התקשר לקח פרטים וביקש ווידא שאני מגיע.
התירוץ של המארגנים היה שלא ניתן לדעת מה רמתם של הגולשים החדשים שנרשמו.
אשמח להסבר פשוט איך ניתן לקבל דירוג אם לא נותנים שנה אחרי שנה להרשם ולשהתתף בתחרות.

מסקנה שלי שהדירוג הוא "למיוחדים בלבד" וחבל.

מה שמרגיז זה הזלזול הנוראי של המארגנים. זהו הגיעו מעל 20 - תודה לא צריכים אתכם?
איפה הזמן שהשקעתי בלקחת חופש מהעבודה, להתאמן הכל ע"מ להשתתף.
שלח תגובה