הודעה שנתקלתי בה....אז עשיתי copy

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
יניבי26

הודעה שנתקלתי בה....אז עשיתי copy

שליחה על ידי יניבי26 »

מטורף מה שקורה היום אם גולשים קייט/רוח........ועוד ברוח המסוכנת ביותר שיש , מזרחית!!!!

מה....מה.....מה צריך לקרות שבן אדם יבין את היכולות שלו , במיוחד בימים כאילו מסוכנים!!!!!!

היום בבת גלים הייתה אחת המזרחיות החזקות שאני זוכר , סביב ה 50 קשר מול המועדון , הים פשוט רתח!!!!!!

הגענו לכנסיה היו שם כמה גולשי רוח , והיינו 5 גולשי קייט , לאט לאט התחילו לצאת גולשי רוח מהמים אם סיפורים על רוח מטורפת (שוב סביב ה 50 קשר ) .
אני הייתי היחיד אם ציוד מתאים (דריפטר 5.5 ודריפטר 7 ) ועדיין החלטתי שזה חזק מה גם שלא רציתי לגלוש לבד , בעודנו מדברים , הגיע גולש רוח שיש לו ציוד מתאים אבל מה שחסר לו זה ניסיון!!!!!!
הבחור הרכיב את הציוד ניסה לעלות על הגלשן ולא הצליח , מה זה לא הצליח?.....הוא עף אם המפרש קדימה מעוצמת הרוח ולאט לאט התחיל להיסחף לעומק , ומה שהכי גרוע , הבחור לא יודע לעשות water start!!!! וניסה להרים את המפרש אם חבל הרמה ב 50 קשר!!!!!! , מה שהיה מפחיד זה המהירות שהבחור נסחף ללב ים , כבר עמדנו לצלצל למשטרה , אבל אז הוא הצליח להעמיד את המפרש ויצא במכון , שזה רגע לפניי שאין לאן לצאת........
לבחור היה ציוד מתאים אבל אין ניסיון במיוחד במזרחית כל כך חזקה , עכשיו , מה , הבחור לא יודע שהוא לא יכול להיכנס למים אם אין לו את הבסיס בגלישת רוח כמו water start?........מה נהיה איתו!!!!!

עד עכשיו זה היה הקדמה , עכשיו לסיפור העיקרי שאותו שמעתי מגולשי רוח שכן הוא קרה במועדון ואנחנו היינו בכנסיה.....

הגיעה בחור למועדון שהחברה לא מכירים אם ציוד קייט , שואל את הגולשי רוח מה קורה בים , אומרים לו הגולשי רוח "רוח מטורפת , תראה את הים , לבן מברבורים , מכות של 50 קשר"!!!!!!!
אומר להם תודה , ומתחיל לנפח עפיפון 17 מטר ....
אומרים לו הגולשי רוח "תראה אנחנו לא מבינים גדולים בעפיפונים , אבל נראה לנו גדול מדי להיום"......
אומר להם הבחור "אתם באמת לא מבינים , ואני מקצוען בגלישה הזאת אז הכול בסדר".....
הבחור סיים לנפח את העפיפון והתחיל לפתוח חוטים , כשיצא גולש רוח מהים שהוא גם גולש קייט וראה את המחזה הלא מובן בחוף , הוא הלך לגולש קייט ואמר לו שיקפל מיד את העפיפון שכן הרוח סביב ה 50 קשר ואין לו מה לעשות בכלל בחיפה אם עפיפון כזה!!!!!
הבחור ענה לו שהוא מבין בקייטים והוא גולש מקצוען ושזה בסדר , הגולש רוח התעצבן ואמר לו שהוא גם גולש קייט ושלא יתווכח איתו ויקפל מיד את העפיפון , ולפי מה שסיפרו לי הגולשים , רק התנהגות שהייתה על סף האלימה שכנע את הגולש קייט לקפל את העפיפון וללחת.........

ועכשיו אני שואל?.........מה ......מה אתה לא רואה את הים?.....אתה באמת חושב שאתה יכול לגלוש אם עפיפון 17 במזרחית של 50 קשר?........מזרחית!!!!!

אין ספק שאם הבחור היה מניף את העפיפון , הוא לא היה איתנו היום!!!!! , הגולש רוח פשוט הציל לו את החיים!!!!!!!

חברה , מזרחית רוח פחד.......היא מסוכנת בכלל וב50 קשר בפרט!!!!! , גם אם יש חילוץ!!!!!!!עדיף לוותר!!!!!
סמל אישי של משתמש
adizomer

Re: הודעה שנתקלתי בה....אז עשיתי copy

שליחה על ידי adizomer »

FUCK!!! 8O 8O 8O
סמל אישי של משתמש
Amit

שליחה על ידי Amit »

WTF is drifter?
did you change to kite?
סמל אישי של משתמש
בוננזה

שליחה על ידי בוננזה »

לא יודע אם הייתה 50 קשר, אבל היא בהחלט הייתה חזקה ++ (נראה לי בכיוון 30-40 קשר, היה קשה מאוד להחזיק 5 ובמכות היה כמעט בלתי אפשרי לשלוט בגלשן).

על הסיפור של גולש הרוח שמעתי אך את הסיפור של גולש הקייט ראיתי במו עיני.
הבחור היה פשוט הזוי וקצת תמהוני (אגב, הוא לא מפה אני חושב, דיבר אנגלית).
ראיתי אותו מגיע לחוף עם תיק של קייט על הגב אשר היה רשום עליו "17", הבחור נראה אדיש לרוח, עמד על החוף בחליפת גלישה וסנדלים ואכל כריך.
לאחר שסיים, פרש את הקייט והתחיל לנפח.
עד לאותו הרגע הייתי בטוח כי מדובר בקייט 5M, וגם אז זה נראה לי חוסר אחריות להכנס עם קייט ביום כזה.
להפתעתי, ראיתי את הכיתוב "17" גם על הקייט, ואכן הקייט היה פשוט ענק!!
הבחור סיים לנפח ובקושי החזיק את הקייט הפוך על החוף, ואז צץ הגולש אשר בסופו של דבר, ולאחר מסע שכנועים לא קטן, הצליח לשכנע את הגולש לא להתאבד (להכנס למים).

אני אומנם לא מקצוען כמו שהגולש קייט טען לטובתו, אך מניסיון שלי אני יודע שעם קייט 17 גולשים ברוחות של 10 קשר ולא 40 קשר...

אני אישית לא ניסיתי לשכנע את הגולש מאחר והיה ברור לי שברגע שיסיים להרכיב את הקייט הוא יבקש ממישהו להניף לו, וזה כמובן היה נענה בשלילה (אני לא מאמין שמישהו היה מניף לו).

אגב, הסיפור לא נגמר, לאחר שעתיים הוא חזר ואמר שהוא מתכוון להכנס עם קייט קטן יותר...
אין לי מושג איך זה נגמר.
סמל אישי של משתמש
ינון גרבר

שליחה על ידי ינון גרבר »

בסביבות 8:30 יום ב' גלשתי באזור הכנסיה
גולש קיט שיצא כנראה במועדון
נראה נסחף עם מצנח במים חידדתי אליו במטרה לראות מה קורה איתו (לפני שיהיה מאוחר)
אחד החוטים נקרע לו וכל החוטים הסתבכו כך שלגלוש היה בלתי אפשרי.
ניסיתי לעזור, בסופו של דבר החלטנו שיקפל את המצנח וישחה לחוף את הגלשן גררתי לחוף (הגלשן מתחרטם כל הזמן ועוצר אותך במכה).
כדאי לשמור קשר עין מתמיד עד שיצא.
לדעתי שני לקחים חשובים
טלפון במזרחית זו חובה לא זכות
בלגים הראשונים להישאר קרובים לחוף ולחדד (נכון לכל גלישה במזג אוויר קיצוני/חוף לא מוכר)
סמל אישי של משתמש
Arnon Dagan
יצירת קשר:

שליחה על ידי Arnon Dagan »

מוסיף לטיפים של ינון
תמיד לגלוש בזוגות במזרחית
גלשתי באותו היום היתה רוח באמת פצצה
סיפור הקייט פשוט הזוי מוות בטוח!
arnondagan.com
"הוא מכיר את זה הוא אוהב את זה הוא כמו דג במים" (מולי גרובר האגדי)
שלח תגובה