12.10.11 עמית מפרק בריפים - הסרט

גלשני SUP (חתירה עם משוט), לונגבורד, פאנבורד, קבוצות חתירה, ביקורת ציוד , סטנד אפ פאדל בורד,
longboard

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
Ran K

12.10.11 עמית מפרק בריפים - הסרט

שליחה על ידי Ran K »

מלדיבים, עוד ארבעה ימים צריך לחזור לארץ, הסוואל בירידה ומחר יום גלים אחרון בשורה של ימים אגדיים. מבט על התחזית בארץ מראה סוואל עצבני של 3 מטר בערב סוכות, זה אומר שאני פה בים שטוח ובארץ עולה הים, איזה אבסורד...טלפון לורד הסוכנת הנאמנה מחזיר אותי לארץ ממש בזמן. תנאי צילום קצת מוזרים ביום של סוף קייץ שדומה יותר לאמצע דצמבר, ריפים וסלעים, שמים אפורים, רוח מערבית מעצבנת וים שרוצה לטרוף אותך. עומד על הסלע ומצלם עם עדשת 600 מ"מ כבדה את עמית מפרק מפלצות במרחק רב מהחוף, תחושה של מלחמה משהו (איפה זה והמלדיבים, חושב לעצמי, עדיין מפונק...אני אתרגל שוב). ושוב אחרי הצהרים בריף הדרומי, מול השמש כמעט שקיעה, תנאי צילום בלתי אפשריים מבחינתי עם השמש בעינים. יצא מיוחד, מקווה שתאהבו.

קישור:
http://www.batgalim.org.il/images/amitinbar.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

תהנו

:-)

רן
amit inbar
יצירת קשר:

Re: 12.10.11 עמית מפרק בריפים - הסרט

שליחה על ידי amit inbar »

איזה מזל שחזרת בזמן:)
האמת שאני הייתי מאוד קרוב להצטרף אלך למאלדיבים ובסוף זה לא יצא,,,
היה שווה לחכות ולראות את מה שערכת!!שוב אתה מאפשר להזכר ביום מיוחד!
האמת התחנה ה1 באותו יום היתה המרינה בהרצלייה אבל מבט קצר על הפיק אמר לי ,,כאן אני לא נכנס!מאות גולשי גלים וסאפים מחכים מעל לכול הגולשים ופשוט עושים סללום בין כולם ,סיבוב אחורה וחזרה לשטח המוכר ליד הבית,חיפוש שבירה טובה בסלעים ותום ואני יוצאים לבדוק שבירה חדשה שבעומק גלים עצומים,,סשיין בוקר מפרק,אני לעבודה קצת ולא מתאפק וחוזר לעוד סשיין הפעם בפיק מאתגר וחדש ממש על מדף של סלע ,,ללא ספק בחירה מעולה לאותו יום ורן,,,שוב המון תודה על מזכרת נדירה!!
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

מדהים!
במיוחד הקטע בהתחלה של התחזית. זה מכניס לאוירה.
גם המוזיקה אדירה.
איזה חוף זה בדיוק ?
Ran K

שליחה על ידי Ran K »

גולן, זה צפונית לינאי.

למי שביקש, הנה גירסאת HD ברזולוצית על, להורדה למחשב, זה נראה ונשמע מדהים על מסך ענק ומערכת סאונד שווה.

קישור HD:
files.me.com/miramar012/e4d1j4.mov

קישור להורדת גירסאת Iphone 4:
files.me.com/miramar012/a4td4v.mov

תהנו

:-)

רן
שלח תגובה