פסק דין חוף הגולשים

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

סמל אישי של משתמש
wood1

פסק דין חוף הגולשים

שליחה על ידי wood1 »

קישור לטופיק מקייט סייט. פורסם פסק הדין המלא בנוגע לחוף בת גלים שלנו, חשבתי שיעניין כאן מישהו,
http://www.kitesite.co.il/phpBB3/viewto ... f6d579655f
סמל אישי של משתמש
אברהם

Re: פסק דין חוף הגולשים

שליחה על ידי אברהם »

אז מה השורה התחתונה ?
אני מבין מהתגובות שענבר צריך לפנות עד 10 לדצמבר, האם זה נכון ? מה יהיה אח"כ ? מי יפעיל את המועדון ? ....
סמל אישי של משתמש
salta flick

שליחה על ידי salta flick »

אותי מדאיג השקט באתר במאבק.
מה העניינים כרמי ? מה קורה ?
גולש לשם שמים.
תמונה
סמל אישי של משתמש
carmicarmi
איזה_גולש_אתה: גולש קייט

שליחה על ידי carmicarmi »

salta flick כתב:אותי מדאיג השקט באתר במאבק.
מה העניינים כרמי ? מה קורה ?
אהד וכולם,
מבחינתנו אין מאבק ציבורי פחות או יותר מחודש נובמבר 2009 ועד היום.
הסבר לעמדה זו:
מאבק ציבורי מנהלים כאשר אין הסכמה בין הציבור לבין הרשות לגבי אופן הפעולות שיש לנקוט. זה לא המקרה בהקשר של סגירת המסעדה וסיום תקופת ההתקשרות עם המפעיל הנוכחי.

תזכורת: בעקבות פרשת המסעדה והשלכת הסלעים למים, פרשה שהחלה ביולי 2009, היה תהליך ציבורי אגרסיבי ומוצלח מאד בו לקחו חלק גולשים רבים.
התהליך כלל לחץ ציבורי על עיריית חיפה, הגשת תצהירים, עבודה עם ממ"י, עבודה עם משרד הפנים, עבודה עם המשרד להגנת הסביבה, עצומה עליה חתמו אלפים, הפעלת אדם טבע ודין, לחץ ושאילתות במועצת העיר בשיתוף הירוקים של חיפה, צילומים וקטעי וידיאו, כולל התגייסות להגעה לבית המשפט.
מבחינתנו, התהליך הציבורי הזה (מסעדה+ מפעיל) הסתיים . הסיבה: העירייה נרתמה למהלך השינוי והותנע תהליך משפטי במספר חזיתות לפינוי חוף הגולשים מהמפעיל הקודם. בנוסף, נסגרה המסעדה ובוצעה פעולה מתקנת של הוצאת הסלעים מהמים.
העירייה הודיעה באופן מפורש כי היא תסלק אותו משם בגין הפרות חוזה וכו'.
צריך להבין כי מרגע שעירייה (הרשות) מודיעה וגם כותבת כי תפעל בכל הדרכים החוקיות לסלק מפעיל ולסגור את המסעדה, אין צורך בפעילות נוספת במישור הציבורי, למעט מעקב.
הסיבה: כרגע קיימת זהות אינטרסים בין הציבור לבין העירייה בקשר לפינוי המפעיל ונקיטת מהלכים אפקטיביים של מחלקה משפטית.
כל הפרטים מרוכזים ונמצאים במעקב כאן: סיפור המסעדה הבלתי חוקית ועבירות הבניה בחוף הגולשים-יוטבתה
מנהל את המהלך הזה עו"ד רשף חן. הוא עושה את זה בנחישות ומקבל משכורת ממשלמי הארנונה עבור פעילותו.
תמונה

עלינו לזכור כי נכון לרגע זה, העירייה היא בעלת המוטיבציה הגדולה ביותר לסיום ההתקשרות עם המפעיל, היות שבתוך שנה מהיום היא תהיה חייבת ליישר את השטח ולהתחיל בבניית הגשר. העירייה לא רוצה למצוא את עצמה מסובכת עם צריף באמצע מקום שמיועד ליישור שטח.

לכן, מבחינתנו התהליך הזה אינו מצריך שום תשומה נוספת ברמה הציבורית ולכן אין לדעתנו צורך בשום מהלך מלבד מעקב שוטף (שמתבצע ממילא בקישור למעלה).
בהתאם לאסטרטגיה הזו, אנחנו שומרים כעת על שקט תעשייתי ואנחנו כל הזמן בהאזנה.
אם נזהה איום, נפעל באגרסיביות בנוהל הרגיל, נפעיל תותחים לפי הצורך וגם נשתף את כל החברים כאן.

אז בינתיים חובה עלינו לנצל את הזמן לדברים חיוביים כמו גידול ילדים, גלישה, חיזוק תרבות הגלישה וחיזוק הקשר החברי בציבור הגולשים.
כמובן שעלינו להמשיך לחזק את התשתיות שלנו לקראת המאבקים/התהליכים הבאים שיבואו בקרוב.

כמו שגולן כתב, התהליך הבא הוא הגשר (מחלף אלנבי) ואליו יש להפנות את תשומת ליבנו.
הגשר ייצור סדר חדש בכל מה שקשור למבנה הפיזי של החוף.
התפקיד הציבורי שלנו הוא לוודא שהאינטרס של ציבור הגולשים יתקיים בהליך התכנון וההקמה.
בין פינוי המפעיל לבין הקמת הגשר תהיה תקופת מעבר.
נצטרך להקדיש מחשבה וטיפול גם לתקופה זו.
ירון
amk

.

שליחה על ידי amk »

.
נערך לאחרונה על ידי amk ב 06 דצמבר 2010, 20:52, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
carmicarmi

amk כתב:כרמי קצת מוזרה לי גישתך לגבי פירסום פסק הדיין גם אם אין מאבק ציבורי פסק הדין ופינוי החוף פעיל הציבור זכאי לדעת על התפתחויות לגבי החוף.
קניפל.
היי אמיר, לא התנגדתי לפרסום כזה.
amk

.

שליחה על ידי amk »

.
נערך לאחרונה על ידי amk ב 06 דצמבר 2010, 20:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
carmicarmi

amk כתב:כרמי אני זוכר שדובר שהמבנים הם של המפעיל והוא אמור לפנותם בתום החוזה נכון ?
ייתכן שהוא יפנה וייתכן שהעירייה תהרוס ותפנה. אינני יודע. כך או כך המבנים יפונו כדי לאפשר את הקמת הגשר.
למיטב ידיעתנו, לצד הטיפול בצו הפינוי, חלק מההליך המשפטי שמתנהל כעת בין העירייה למפעיל הוא כספי.
מבחינת אינטרס הגולשים אין לכך כל חשיבות.
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

שליחה על ידי גולן »

מי זה amk ?
זה מישהו מהגולשים או שם בדוי ? 8O
סמל אישי של משתמש
carmicarmi

גולן כתב:מי זה amk ?
זה מישהו מהגולשים או שם בדוי ? 8O
קניפל. גולש על
סמל אישי של משתמש
אברהם

שליחה על ידי אברהם »

לדעתי חשוב שישאר מפעיל ( לא משנה מי ) שימשיך לתחזק את המקום עד הרגע שבו תתחיל העבודה בשטח בפועל. זה צריך להיות לא רק אינטרס שלי ושל עוד גולשים שמאכסנים שם ציוד אלה גם של העיריה ושאר הגולשים, אחרת המקום יופקר וממש לא יהיה נעים לגלוש, יתכן שהעיריה תישם את הפתרון הכי קל ותסגור את החוף פיזית בעזזרת גדרות וזה בטח לא טוב לציבור הגולשים שיאבדו את חוף הגלישה היחודי הזה לזמן ארוך מאד.

בקיצור לדעתי יש לצמצם את סגירת המקום והמועדון למינימום של זמן העבודות בשטח.
amk

.

שליחה על ידי amk »

.
נערך לאחרונה על ידי amk ב 06 דצמבר 2010, 20:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
hoffman10

שליחה על ידי hoffman10 »

לקרוא ולא להאמין כמה אתם נאיביים.
נתראה בהפגנה הבאה עלינו לטובה. אגב, אם היא תובל על ידי מי ששמו לא מוזכר פה ברור לי שהרבה מאד אנשים טובים לא יגיעו.
ולגבי מה שקניפל אמר, הרי ברור שהבנייה תשנה הכל ברמות ששום מועדון עם גנן לא היו מגיעות אליהן גם לא בעוד 1000 שנה.
מסעדה? דקקקקקקקקק? סלעים בחוף? חחחח הצחקתם אותי!!
העיקר הנקמה מתוקה?
מה עולמכם ריב ריק מפשר
תגרת שוטים חסרת תכלית
ולי נהיר כל חוט, כל קשר (זאב ז'בוטינסקי)
סמל אישי של משתמש
carmicarmi

hoffman10 כתב:לקרוא ולא להאמין כמה אתם נאיביים.
נתראה בהפגנה הבאה עלינו לטובה. אגב, אם היא תובל על ידי מי ששמו לא מוזכר פה ברור לי שהרבה מאד אנשים טובים לא יגיעו.
ולגבי מה שקניפל אמר, הרי ברור שהבנייה תשנה הכל ברמות ששום מועדון עם גנן לא היו מגיעות אליהן גם לא בעוד 1000 שנה.
מסעדה? דקקקקקקקקק? סלעים בחוף? חחחח הצחקתם אותי!!
העיקר הנקמה מתוקה?
מה עולמכם ריב ריק מפשר
תגרת שוטים חסרת תכלית
ולי נהיר כל חוט, כל קשר (זאב ז'בוטינסקי)
רזי, כנראה הבעיה היא אצלי, אבל אחרי שקראתי כמה פעמים את מה שכתבת, אין לי מושג מה אתה מנסה לומר.
אולי תנסה להסביר ותתמקד במה שאתה חושב שצריך לעשות כדי שנוכל קצת להחכים.
הכול בטוב,
ירון
hoffman10

שליחה על ידי hoffman10 »

אין בעייה אני אפשט בכיף.
אני לא סומך על העירייה של חיפה בגרוש נקודה.
הם הלכו איתנו להרבה מאד וועדות ונפלו בכולם. הם השקיעו הרבה כסף שיכול לרדת לטימיון, עוד נקודה.
אני חושש שמה שקורה דומה לשיטת השלבים של ערפת שרצה להשתלט על ישראל בשלבים. כל פעם לחתוך עוד חלק מהסלאמי.
קודם לוקחים מה שישראל (אני אתה הגולשים וענבר נותנים=המועדון) נותנת ואחרי שהחוף ישתנה לגמרי יחזרו לסורם ויחזירו את התכניות המקוריות וגם אם לא, החוף יוזנח על ידי העירייה, ואם יהיה מועדון הוא לא יראה כמו האוטופיה הבינלאומית ונזכר בגעגועים בצריפים ובדשא הישן בבת גלים.
חחחח. מי יודע? אולי תקום במקום מסעדה חדשה עם בלקון על המים?
אני אשמח עם עוד 5 שנים יהיה שביל גישה לתפארת ומישהו יגיד לי אמרתי לך שיהיה יותר טוב מאשר בימי סרף פויינט!
לגבי הקטע האחרון במה שכתבתי קודם, מדובר בשיר הגיבן של ז'בוטיסקי מתוך לקט שיריו היותר מורבידיים כאשר היה מצוי בהתקפות מטעם מפאי ההיסטורית או מה שלא היה לפני כן.
שלח תגובה