מחפש המלצה לחופשת גלישת רוח ביוון

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
טריגו

מחפש המלצה לחופשת גלישת רוח ביוון

שליחה על ידי טריגו »

היי,

אני גולש בערך 4 חודשים (פעם בשבוע בלב-הים בת"א) וחשבתי לנצל שבוע חופש מהעבודה בגלישה אינטסיבית יום יום במקום עם תנאים מעולים.
האידאל מבחינתי הוא משהו בסגנון חופשת סקי, איזה דיל שמשלב טיסה, לינה, ארוחות, ציוד והדרכה. אבל חרשתי את האינטרנט ולא מצאתי משהו כזה.
אז בהנחה שאני דואג לעצמי לטיסה לינה ואוכל (כאלו דילים לא חסר) אני מחפש המלצות על מועדוני גלישת רוח ביוון.
מישהו מכיר\היה במקום שמשכיר ציוד טוב, במחיר שפוי, ועם מדריכים טובים? (בגלל שאני טס לבד אני גם מעדיף הדרכה קבוצתית אם בכלל יש דברים כאלו)

תודה!
סמל אישי של משתמש
yuval arad
יצירת קשר:

שליחה על ידי yuval arad »

אלון קפלן זה הבנאדם שאתה צריך...
http://www.batgalim.org.il/forum/viewtopic.php?t=9235
סמל אישי של משתמש
aviad

טס ליוון נקסוס

שליחה על ידי aviad »

טס ליוון נקסוס

אין אפשרות לארגן "חבילת גלישה" הכל עצמאית ועולה בהתאם. ציוד והספוט ניראה טוב. במיקרה שלי צריך טיסה לאתונה ומשם מעבורת .

אם אתה בוחר ברודוס יותר פשוט מבחינת הטיסה וגם זול יותר
סמל אישי של משתמש
alonkaplan
יצירת קשר:

שליחה על ידי alonkaplan »

מוזר שחרשת את האינטרנט ולא מצאת כלום. פירסמתי בפורום זה לפני כשנה כתבה על גלישה באיי יוון. קבל:
http://www.batgalim.org.il/forum/viewto ... t=7262#top
אחרי שתקרא ותבחר מה נראה לך מתאים לרמתך, תקציבך ותוכניותיך אתה גם מוזמן לפנות אלי ולקבל פרטים יותר מדוייקים על אפשרויות ההגעה, הלינה והשכרת הציוד.
טיפ ראשון - למצוא מקום פנוי בחודש אוגוסט זו משימה קשה ביותר בחלק מהמקומות.
ואם אתה כבר גולש במועדון "לב הים" - אני מקיים במועדון סדנת גלישה ביום ראשון 20.6 בשעות 15:30-19:00. יש מקום פנוי אתה יכול עדיין להצטרף.
בהצלחה
אלון קפלן - הדרכת גלישה
גלישת רוח, גלים, sup
שעורים / קורסים / סדנאות
סדנאות גלישת רוח בחו"ל
052-3230144
http://www.yamia.co.il" onclick="window.open(this.href);return false;
טריגו

שליחה על ידי טריגו »

אלון, מצאתי את מה שפרסמת וקראתי מספר פעמים. כשכתבתי שלא מצאתי כלום באינטרנט הכוונה היתה לדיל סגור שכולל הכל ומסיר ממני את הצורך בארגון.
אני מבין שאין דבר כזה ואחרי שקראתי (שוב) את הסקירה המעולה שלך, אני מתלבט בין קפלוס לפרסוניסי.

אני מתכוון לטוס לבד, לשבוע של גלישה בעיקר, אז אני חושב שפרסוניסי יותר מתאים. מה שהכי חשוב לי הוא מדריכים טובים שיעזרו לי להתקדם כמה שיותר, בארץ אני מרגיש שקצת נתקעתי. אתה יודע איך ההדרכות שם?

אני אשתדל להתקשר מאוחר יותר היום או מחר כדי לקבל עוד פרטים. ד"א, הייתי בסדנה הראשונה שלך (ביום עם האובך וללא הרוח).
סמל אישי של משתמש
yan1001

שליחה על ידי yan1001 »

אתה בטוח שאתה כל כך רוצה לגלוש שבוע רצוף ברוח חזקה?!

אני מחשיב את עצמי כגולש מתחיל: יודע לעשות waterstart באופן בינוני(לוקח לי קצת זמן להצליח), סיבובים מול הרוח לא רע, גולש בפלנינג ברצועות כבר בלי בעיה.

למזלי השתחררתי מהצבא לפני 3 שבעות (מקבע, אני בן עשרים ושמונה) ואני מנצל את התקופה הנוכחית להתקדם בגלישת רוח.

מהנסיון שלי מהתקופה האחרונה, אני לא מצליח לגלוש יותר מ 2-3 שעות ביום (אני יוצא מותש :lol: ) ורק יום כן יום לא.

אין לי כושר טוב במיוחד אבל, הכושר שלי בוודאי לא גרוע.

אם אין לך כושר פיזי גבוה במיוחד ואתה (באופן יחסי) חסר נסיון בגלישה, אני מציע לך לשקול שנית חופשת גלישה של שבוע רצוף.
טריגו

שליחה על ידי טריגו »

הי יאן,

אתה ברמה יותר גבוה ממני. אני לא יודע waterstart (רק beach-start), סבבה בסיבובים והיפוכים ולא יודע פלנינג.
לגבי הכושר, בת"א אני גם יוצא די מותש אחרי שעתיים (אני מקווה ששימוש בטרפז יקל קצת). אבל הנסיון שלי עם ענפי ספורט אחרים הוא שאם אני אתאמץ מ-10 עד 12, אנוח שלוש שעות (אוכל ושנ"צ) , אני אוכל להמשיך לגלוש בכיף עוד שעתיים. אני גם מאמין שאני אצליח כמה ימים ברצף, מקסימום אקח יום הפסקה ואשב לי עם ספר ובקבוק אוזו.

בכל אופן, בגלל ענייני טיסות נראה שבמקום שבוע אני אטוס ל-5 ימים, מתוכם 4 של גלישה, שזה נראה לי סבבה.

אתה מצטרף?
סמל אישי של משתמש
yan1001

שליחה על ידי yan1001 »

אחי אני מתחיל לעבוד ביום חמישי הקרוב - נגמרה חופשת הגלישה ועד היום בוזבז כי לא הייתה רוח.... :cry: תודה על ההצעה אבל אני לא אוכל להצטרף.

שים לב, מהניסיון שלי (כגולש מתחיל) השרירים שעובדים הכי קשה הם אלו של הידיים ולמען הדיוק שריר האמה (השריר שמשמש אותנו לאחיזה). גם הרגליים והכתפיים והגב עובדים אבל כשאני מחליט לסיים את היום כי אין לי כח יותר, זה בגלל השרירים האלו.

כמו כל אימון שבו אתה מגיע למיצוי היכולת של השריר (כמו בחדר כושר) נדרש לשריר בדר"כ לפחות יום אחד של מנוחה.

הטרפז לא כל כך יעזור משום שהרוח תהיה חזקה יותר והתגובות שלנו הגולשים לרוח צריכות להיות מהירות וחזקות יותר.

מה שאני רוצה לומר זה שתיקח בחשבון שהחופשה תכלול דברים נוספים מעבר לגלישה. "בקבוק אוזו וספר" נשמע מצויין דרך אגב.

אם תספיק, תנסה להתאמן על waterstart לפני הנסיעה.יש בyoutube מלא סרטונים של איך לעשות זה פשוט תריץ חיפוש של המילה waterstart.
לעשות את זה זה לא כל כך קשה אם אתה כבר יודע beachstart וזה יחסוך לך קצת כוח נוסף לגלישה ובעיקר יקטין במידה ניכרת את הנזק והכאבים בגב אחרי הגלישה. 8)
שלח תגובה