כתבה על מחלף אלנבי בכולבו

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

סמל אישי של משתמש
yoavt

כתבה על מחלף אלנבי בכולבו

שליחה על ידי yoavt »

תמונה
סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

תודה

שליחה על ידי דורון »

תודה יואב
נסרק ונשלח
דורון
הזהר במחשבותיך - הן הופכות למילותיך , הזהר במילותיך - הן הופכות למעשיך , הזהר במעשיך - הם הופכים להרגליך , הזהר בהרגליך - הם הופכים לאישיותך , הזהר מאישיותך - היא הופכת לגורלך
סמל אישי של משתמש
flaka

שליחה על ידי flaka »

..""לפעמים חלומות מתנפצים""...
נערך לאחרונה על ידי flaka ב 07 מרץ 2010, 18:53, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
flaka

שליחה על ידי flaka »

מה ישאר מהחוף הזה בסוף ????????????????נראה לי שרק ערימת סלעים ,לא נוכל לרדת לגלוש חודשים בשל עבודות הבנייה שיעשו באזור כל הטרקטורים והמשאיות והגידור שידרש לביצוע העבודות יחסום אותנו קליל משימוש בחוף,ונראה לי שכיוון הרוח קרוב למה שנקרא המועדון היום ,הולך לההרס קליל מהסתרה ושינוי כיוון הרוח בשל בניית המפלצת הזו,אני עם הפרופסור שכתב שהוא היה מתנגד לכל הבנייה הזו _____מה עושים ???יש בכלל מה לעשות????...

איזה באסה...............
hoffman10

שחר

שליחה על ידי hoffman10 »

לצערי אתה צודק
בסוף אנחנו נידפק ובגדול
הגשר יקום ואחריו מרינה שוב תקפוץ לבקר
ולנו ישארו רק זכרונות. :cry:
סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

כן

שליחה על ידי דורון »

למי שעדיין לא הבין מה הולך להיות
אולי כדאי לשטוף את הפנים ולהסתכל בטופיק הזה
http://www.batgalim.org.il/forum/viewto ... 0&start=15

וכמובן שמי שלקח כסף מעבריינים בטענה שהוא צריך את החוף
ישב במסעדה ואכל מרק אצל שושני,ניסה לקלקל מהלך פינוי המפעיל ולא צלח,
בכוחניות ברורה לעיני כל הגולשים,גם עכשיו משום מה צרות עין וקנאה
דוחפות אותו למקום שאין ממנו חזרה,כמו שכבר כתבתי,וצר לי שאני משמש
שופרו של ארנון,אבל ארנון כבר חודשיים אינו מדבר עם מפעיל תחרות,
גם הנסיון להשתלט על התחרות של קפלן לא הצליח,לאחל לארנון היקר בהצלחה
ללא ידיעתו של ארנון,ולתת לגולשים בפורום הרגשה כאילו הוא תורם לספורט
מוסיפה היא חטא על פשע לכאורה.אני חושב שחר גל שכדאי שתבין
שהנסיון שלך להיות יזם ואו נחמד לכולם,עושה בדיוק את הפעולה ההפוכה.
אם עדיין לא הבנת את יכולות חברי פורום בת גלים,שנתנו לך במה לפרסום התחרות
אחרי כל דברי הבל שלך נגד האנשים שנלחמו על החוף,כמובן שאינך שותף במאבק
ואני חושב שעדיף שתחזור לעניינך,כי כמו שכבר היית צריך להבין,את התחרות
בשנה הבאה אתה לא תעשה,לצערי,בטח לא עם ארנון,עשית לנו נזק גדול
התחרות היתה גם מבחינת תנאים,העלובה ביותר מזה שנים.
הבטחותיך כי אתה צריך את החוף לפרסום התגלו כשקריות ועוד דברים
שאיני יכול לעלות כרגע על הכתב,אני וחבריי מאחלים לך הצלחה בהמשך הדרך.
יום טוב
דוכס
צר לי כי חבריך אומרים לי את הדברים,אך אינם אומרים זאת בפניך
מקווה שהובנתי כהלכה
הזהר במחשבותיך - הן הופכות למילותיך , הזהר במילותיך - הן הופכות למעשיך , הזהר במעשיך - הם הופכים להרגליך , הזהר בהרגליך - הם הופכים לאישיותך , הזהר מאישיותך - היא הופכת לגורלך
סמל אישי של משתמש
flaka

שליחה על ידי flaka »

מה לקחת את זה קשה ???המצחיק הוא שאתה עובד כמו חמור ובסוף העירייה בכלל לא מדברת איתך חוץ מכאב ראש לא עשית להם כלום יעיל.

אתה עובד לא ישן לא אוכל מת מעצבים ,והגוף היחיד שמדברים איתו על המשך הפעלת המקום הוא מועדון השייט זבולון בראשות ""מינו""..

אם איי פעם יקום מועדון חדש הם יהיו המפעילים ואז מה תעשה??????????

אתה מבין לא צריך לפנות את ערן הוא יתפנה לבד ,אתה מתפוצץ ,והוא מתלוצץ.

כל המכתבים האלה וכל המלחמה שלך פשוט לא שווים כלום תתעורר ,לך לים לגלוש ולהנות צא "מהבאסה"".

במקום לחפור לעצמך עוד תהום ולהעביר ביקורת על דברים טובים,שאין לך שום יד בהם למרות שיתחננת שאקח אותך,תפרגן.

ואם אתה יכול תזכיר לי איך להגיע לפרוייקט הגדול שלך ביוון בא לי ללמוד קייט השנה.או את שם המשקיע שביזבזת את כל כספו לריק.......

לפחות אני אסביר לו איך לבזבז את הכסף בתבונה..........

בקיצור יש לך טופיק שאני אוהב מאוד מאוד ומציע לך לחזור לשם ((לך לסולם יעקוב))...
סמל אישי של משתמש
דורון
יצירת קשר:

חחח

שליחה על ידי דורון »

תשמע
הכל כתוב שחור על גבי לבן
מה שחשוב זה שכולם עקבו ונכחו כאן
ככה שלכל מה שאתה כותב אין אחיזה במציאות,יש מסמכים
והייתי מציע לך לחזור לעיסוקייך,כי אתה מוציא את דיבתי,ואני מוביל
מהלך שאין לך חלק בו חוץ מלנסות לפגוע בו עקב אופייך הרדוד
אני שמח שכל חבריי הבינו מי אתה ,וככל שתכתוב יותר ככה תגרום נזק
גדול יותר לעצמך,יכול להיות שגולשים חדשים חושבים כי אתה יזם גדול.
וכל זה חוץ מזה שלא ספרת לסוחרים שאתה לוקח כסף מעבריינים,נתת להם חשבונית?
לקחת את ארנון לבור עמוק,יחד עם המפעיל כדי ליצור חוצץ בין הגולשים
שלמעשה זה אין אח ורע במדינה,ואת זה יזכרו כולם.
אך אני וארנון גדולים ממך והצלחנו לעבור גם אותך,מבין את תסכולך,
ולאחר שראית את מה שקרה למר שושני ומר ענבר,ואת האסון שהביאו עלינו
האמת שוב יוצאת כאן לאור,כמובן שלאחר המהלכים שבצעתי עם חבריי
מול המפעיל מפעיל המסעדה והעירייה,עדיין אתה מזלזל ביכולותינו,במקום
לחזור למקום ממנו באת בתור גולש מתחיל ודברן גדול.
זה לא עובד כבר על אף אחד,ואני בטח לא מתרגש ממך,חוץ מלגרום לי
לחייך בהנאה,ולחשוב,הנה עוד אחד שענבר הפיל בפח.
מפנה אותך לטופיק הקללות שלך,ששמרתי אותו,מניח שלא תרצה להזכר בו.
יום טוב.
תזכיר לי בשביל מה התחננתי ולא לקחת אותי,אתה גם משקר בנוסף לכל
עין צרה וקנאה מובילות לאבדון אל תשכח.
ועוד משהו קטן,תודה על האינפורמצייה באמת תודה
כמה אתה קטן חחחח תמיד אמרתי לכולם,תמשיך אתה עושה לי טוב חחחחח
hoffman10

רק משפט אחד יש לי בשביל מה שהולך פה

שליחה על ידי hoffman10 »

בגלל שנאת חינם חרב בית המקדש.
טוב שאני לא המנהל של פורום בת גלים!
סמל אישי של משתמש
flaka

שליחה על ידי flaka »

"אני לא מאמין שכתבת שאני מוציא את דיבתך,אתה יושב פה וכותב עליי שטויות שבועות וימים ,מגיע לחוף ובמקום לגלוש ולהנות מהחיים אתה רק חופר לכל מי שלא נעים לו ממך חפירות על איזה בן אדם רע אני,כאילו שאני עובד אצלך או חייב לך משהו ,מציג אותי ""כמפעיל "" התחרות כאילו שאני הזוכה באיזה מכרז ממשלתי....ומוניתי לתפקיד שליחות מטעמך ואז בגדתי בך ..ובסוף מתפלא שאני מתפוצץ עלייך...???????????????.

""יכול להיות שאתה חושב שאתה מוביל מהלך גדול"" כמו שהובלת את כל מי שעבדת אצלו בעבר לגדולות ולהגשמה כולם סוגדים לתכונותיך וקישורייך המדהימים ומחכים ליום שתחזור אליהם בציפייה ושקיקה"""

באופן אישי אני יודע שאתה בסה"כ ""הפראייר של המערכת""".תמשיך לעבוד במפעלך ""המפואר"".ומי ייתן שהמעשה שאתה עושה יעזור לרבים אחרים להכיר את הספורט שלנו מקרוב,חוץ מלזהם ,לא הוספת לעצמך אף פעם כבוד ואהדה.
אבל לא נורא .מאז ומעולם תמיד היה לי קשה להסביר לך מה זה ""רפה"",אבל זה מה שיש ...............ומה לעשות בכל משפחה יש כבשה 1 שחורה ...

דרך אגב לפנייך היה אחד שנלחם ""בתחנות רוח"" השם שלו התחיל ב ""דונקי""
כלומר חמור.....תזהר..............חבר אתה בדרך לשם....

ותדע לך שאני מתייחס לשטויות שלך רק בגלל "שסבתא שלי עצבנה אותי אתמול בבוקר"" ורק עכשיו היא התחנפה אלי ונרגעתי ........

אז תכתוב לי בחזרה איזו ברכה שאתה רוצה ובזה נפסיק לפרנס את הקהל...
סמל אישי של משתמש
קובי

חברים -מספיק!

שליחה על ידי קובי »

חברים -מספיק!
במקום להתנצח בפורום - אני מציע להתארגן ולפנות לעיריה -לראות איך אפשר לקבל גישה לחוף בזמן עבודות הבניה.
ותחשבו על זה :roll:
לא בוכים על גל שנשפך! להתראות במים!
קובי
סמל אישי של משתמש
Idan L

שליחה על ידי Idan L »

אולי משהו קצת יותר לעניין -

אני חושב שדבר ראשון, למרות שתקעו לנו אותו עמוק בגרון - הגשר הוא סה"כ צעד חיובי.
לשכונה שיש בה נמל ראשי, תחנת רכבת, ביה"ח הגדול בצפון וטיילת חוף ים (שלא לדבר על תושבים...) חייבת להיות כניסה רצינית יותר מנתיב וחצי רעועים מצד אחד ודרך עפר מהצד השני...

דבר שני, 1000מ"ר שטח בנוי זה שידרוג משמעותי, שיאפשר (בניגוד לתוכנית המתאר שהיתה עד עכשיו) פיתוח של מרכז ספורט ימי גדול רציני ומסודר.
יש למישהו איזשהיא הערכה מלומדת או מידע לאיך זה יעבוד? חכירה מהעירייה? סדר-גודל של זמנים לביצוע העבודות? קבלן מבצע?
סמל אישי של משתמש
יניבי26

שליחה על ידי יניבי26 »

סוף סוף צדיק
סמל אישי של משתמש
flaka

שליחה על ידי flaka »

עידן ...אני לא חושב שאתה מבין מזה 1000 מטר בנוי כולל הגשר הזה....נראה לי גם שהרבה אחרים שחשבו שהם מבינים והיו שמחים בדרכם הכשירו את הדבר הכי מאכזב שהולך להבנות כאן...

אבל לפני זה, אני לא רוצה לריב פה בגלל מה שאני כותב עם אף אחד ,זו רק דעתי האישית והכל מתוך אהבה אמיתית לים ולבת גלים,

אז ככה קודם כל אני לא מאמין שיש משהו שיצליח לגרום לפרוייקט הזה לא לצאת לדרך """נקודה"" אני חושב שהכשרנו וסללנו את הדרך בעצמנו,וזה כולל את כל מי שלא ידע,מי שלא רוצה להתערב,מי שחושב שלזרוק את ערן והמסעדה, כולם ,אני לא חושב שיש כבר למשהו את הכוחות להתעסק עם המקום הזה יותר כל פעם יש הפלצה חדשה בעניין ואין שבוע שקט..

לא רצינו מסעדה קטנה על המים -קיבלנו מסעדה גדולה ליד המים אבל גשר שיחלוף 12 מטר מקו המים (((מעניין מי יוריד שם קייט אז)) ועוד יותר מעניין איזה גוף ממוסד יותיר בכלל לגלוש קייט ליד הגשר,זה יהייה חוק וקנס לא לגלוש שם.

דבר שני אולם כנסים סבבה למי ????? לי ,לדוכס, לימי העיון והסיכומים שנעשים פה מענין כמה יעלה לקבל את העולם ליום הקרנת סרטים של קפלן.אח שלי זה מייזם נדלני שיש מאחוריו מישהו ששם הרבה כסף כדי גם להרויח מהעניין תחכה בסבלנות ותגלה ש""חוף הים הוא כן נדלן""
יהיו חנויות ויהייה יותר ממסעדה אחת ,והייה מועדון שייט רחוק מהמיים ויהיו חוקים חדשים למקום ואין לי ספק שיהיו גם תנאים גרועים ליד החוף .

שוב אין לי ביקורת על אף אחד בעולם (((כולם אוהבים את הים ואת המקום בדרכם))).

אבל תוך שנה ,שנה וחצי שיגמרו את ההתחשבנות עם עינבר ,כמה כסף מגיע לו על המיבנים +פיצוי על הפינוי פחות הארנונה שהוא לא שילם והקנסות .הוא יעזוב ואחריו יגיעו טרקטור ומשאית ואני מציע לך להצתרף אלי עם מצלמה טובה .כי זו תהייה הפעם האחרונה שאתה ואני וכל מי שאוהב את המקום הזה.נראה פינת טבע נחמדה באמצע העיר,אומנם מוזנחת (אם המון אופציה לטיפוח אבל פינת חמד אמיתית)) ואז תגיד שלום לחוף הילטון החדש או באנגלית ((welcom to tel aviv)) ..
לי באופן אישי זה לא סבבה בכלל...........................ההיתי מעדיף לראות את המועדון כמו שהוא פשוט אבל מטופח.
1עם גוף שיושב בפנים כמו שצריך.
2.מטפל בנוער.
3.מכשיר גולשים חדשים.
4.דואג לשימור הטבע.
5.ודואג לשמירת הערכים....
נכון זה לא ""המפעיל הנוכחי"" אבל אני חושב שהיה רגע לפני כמה חודשיים ,שהאתר הזה נתן "למפעילים "" להבין שהם לא יכולים להזניח את המקום ,ונוצר ממונטום חיובי מאוד של התחדשות .
ופה לדעתי היה צריך לשבת עם ""המפעיל"" ולסגור דברים אבל כנראה שאני טועה ומה שחשוב זה למחוק את הקיים ולקבל ((((מיפלצת )))אמיתית .... שלא משנה מה נעשה אחרי שתתחיל הבנייה כבר באמת לא נצליח לשנות שום דבר...
אבל סבבה חוף הילטון ממש כייפי לגלישה "אורבני" כמו שצריךמלא בטון וסלול היטב.. הולך להיות ממש כיף...

שוב זו דעתי האישית ,אני מקווה שעוד 4 שנים מהיום כשנעמוד ""בקניון "" החדש על חוף בת גלים תראה לי את הטופיק הזה ותגיד לי שיצאתי ""הכי טמבל בעולם"""...
אבל עד אז לפחות ננסה לנצל את הזמן שנשאר......
hoffman10

שחר

שליחה על ידי hoffman10 »

כמה שאתה צודק
העירייה בטוח לא תסכים להכניס למקום אף אחד ממיודעינו ומהר מאד עניין המועדון ירד מהפרק. אני רואה רק תכלית אחת לסיום הגשר והיא האופציות הנדלניות שיש בו
אחרי שהוא יהיה מוכן כל האפשרויות יהיו כשרות.
נעול