מנהלת הכנרת - השיחה - שלב א'

פורום גלישת רוח, גלישת קייט ושייט - windsurf, kitesurf, sailing

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
ניר

מנהלת הכנרת - השיחה - שלב א'

שליחה על ידי ניר »

שלום לכולם קוראים לי ניר ואני גולש קייט
אני יודע שהרוב פה {אולי אני טועה} הם גולשי רוח וגם אתם חלק מהשיחה שהתקיימה

בקצרה ולעניין :
היום במסגרת העבודה עשיתי עיקוף לחוף דיימונד שבעצם שמו הוא חוף כורסי {כך נודע לי היום}
נכנסתי בשביל לכיוון החוף והכול נראה שיגרתי עד שמגיעים כמאה מטר לפני הכניסה ל"רחבה" הגדולה
זה אומר שאם ארצה להיכנס בחוף רגלית אני מסתכן בפריצה לרכב או במקרה האחר גניבה - הרכב מוסתר בשיחים
ואגב שם אין שום חניה

144 ביקשתי את מנהלת הכנרת והגעתי לאריה סגרון - מנהל תחום אגף לניהול חופים - אדם נחמד מאוד
שאלתו הראשונה של אריה הייתה אם חבורת הגולשים היא בעצם קבוצה שאני ו/או גולשים אחרים יכולים לייצג את כולם עניתי שאכן כן ואנו קבוצה שמונה ככמה מאות גולשים בכל הארץ .

בקיצור - הבעיה העיקרית שבגלל נסגר החוף הוא חניית רכבים על החוף , ואנשים רחצו מכוניות , ליכלוך והריסת הטבע
המצחיק הוא בשמהלך שתיארתי לו שגם אנו הגולשים בעצם לא רוצים רכבים על שפת המיים בגלל בטיחות הוא סיפר לי ששנה שעברה גולש עף לרכב של העובד שלו.
בכל אופן הסברתי לו את נושא הבטיחות שבגללו החוף חשוב וגם שאנו הגולשים לא אוהבים חנייה על שפת המים אך לא יכולים להחנות בשיחים בעקבות פורצים ודבר נוסף שאנו הגולשים אנשים ירוקים {חברה לא לאכזב}
בסופו של שיחה הועלו 2 אפשרויות : אחת -לקבל את המפתח לשער על מנת להיכנס להוריד ציוד ולצאת ולכן אני ניתבתי לאופציה השניה שהיא ריאלית יותר {אני לא איהיה שומר אלה עם פרפר ישלם לי כל פעם שהוא בא 50 שקל ;) }
אופציה שניה שהיא מדהימה ואנו נשאף אליה אבל יש תנאים שיעשו לנו חניה בצורה מסודרת

אז אני והוא קבענו להיפגש שבוע הבא בצורה מסודרת ולעבור על כל השלבים איך וכיצד
בגדול הובטח לי שבמאי יהיה לנו גישה לחוף באיזו צורה ואיך זה רק תלוי בנו

אשמח לכל עזרה ולאנשים נוספים שיצטרפו לפגישה

ניר
ניר

שליחה על ידי ניר »

כמו כן ראוי לציין שערן מנור כתב לאריה מכתב והוא קיבל ממנו תשובה וזהו הנוסח:

="ערן מנור"]תודה!
תשובה שקיבלתי בינתיים:

קיבלתי את פנייתך בנושא חסימת חוף כורסי (דיימונד).

כפי הידוע לך קיים חוק האוסר נסיעה על החוף.

עם ירידת מפלס הכנרת נוצר מצב בו מגיעים נופשים רבים עם הרכב עד קו המים ,בנוסף לכך מבצעים "טיפולים" לרכב שטיפה ועוד..

אולם אין מניעה לאפשר פעילות מסוימת שאינה מחייבת חניית הרכב בתוך תחום תנודת המפלס.

ברצוני לציין כי בנוסף לפנייתך שוחחתי עם גולש נוסף בשם ניר.

בסיכום השיחה עם ניר סגרנו כי תתואם פגישה לצורך הכרת ספורט הגלישה והצרכים הנדרשים לצורך קיום ספורט זה, אני מקווה כי נוכל לתת מענה הולם לצרכי הנופשים מבלי לפגוע באגם.

אריה סגרון

מרכז תחום אגף לניהול חופים
ערן

שליחה על ידי ערן »

מי שמעוניין לעזור\לתת הצעות רעיונות וכו'
http://www.kitesite.co.il/phpBB3/viewto ... =1&t=57303
מני

אולי רוצים לתת לעוד משפחת פשע את החוף ?

שליחה על ידי מני »

:cry: :cry: :cry: ככה זה הולך בכנרת
שלח תגובה