דירה להשקעה

פורום תושבי השכונה.

מנהלים: batgalim, כרמל נאוה

שלח תגובה
mitush7

דירה להשקעה

שליחה על ידי mitush7 »

אינני יודע / כנראה שלא -- זה הפורום לשאול אבל בכל זאת

מתעניין ברכישת דירה להשקעה בבת גלים.
מהם הרחובות המומלצים ? האם כדאי לקנות להשקעה בבת גלים ? כיצד יכולת ההשכרה בשכונה, קל להשכיר דירה או לא ?

תודה
סמל אישי של משתמש
ilan eliyahu

Re: דירה להשקעה

שליחה על ידי ilan eliyahu »

בת גלים השקעה מעולה
אני קניתי לפני 3 שנים והדירה הכפילה את עצמה
קל מאד להשכיר, הרבה סטודנטים לרפואה , קצינים בחיל הים, והביקוש גדול במיוחד בקיץ לפני תחילת שנת הלימודים
אם תרצה עוד פרטים דבר איתי
אילן אליהו 0526272429
mitush7

שליחה על ידי mitush7 »

אילן תודה רבה !!!!!!!!!!

רשמתי הנייד שלך .
עושה עוד בירורים בנתיים ואשמח לדבר איתך שיהיה רלוונטי.

שבוע טוב
shmoolik
איזה_גולש_אתה: גולש רק באינטרנט

שליחה על ידי shmoolik »

שלום,

זה מספר שנים שאני עוסק בהשקעה בנדל"ן ורציתי לשתף אתכם באחד השיקולים המרכזיים בבחירת נכס להשקעה - המיקום.

כשבוחרים להשקיע בנדל"ן (על פני אפיקי השקעה אחרים) חשוב לבחור בנכס שממוקם במיקום כמה שיותר מרכזי.
כך חשוב שהדירה תהיה קרובה לבתי ספר, גני ילדים, מרכזי קניות וכו'.
דירה לא נגישה באיזור לא מרכזי בסופו של דבר לא תניב תשואה גבוהה ובמקרה הפחות טוב ערכה עלול אף לרדת.

כמובן שאם ניתן לשלב ייתרונות נוספים כגון דירה חדשה, קומה נוחה, ממ"ד, נוף וכו' עם שיקול המיקום אז ערך הנכס יעלה בהתאם.
חושב לציין שכשמדברים על מיקום מרכזי, לא מדובר בהכרח על מיקום גיאוגרפי בארץ. כך לדוגמה ניתן לרכוש נכס באיזור חיפה (ולא בת"א) באיזור מרכזי כמו ליד הטכניון (אם מעוניינים לדוגמה בקהל סטודנטים כשוכרים פוטנציאלים) או האוניברסיטה.
דירה ליד מרכז קניות גדול (אפילו כזה שעתיד להיבנות בשנים הקרובות) עשוייה להעלות את ערכה ואת התשואה מהשכירות.

ניתן לראות דוגמאות רבות לנכסים במיקומים טובים - הנה דוגמה לפרסום דירה במקום אטרקטיבי: https://sites.google.com/site/yafenofapartment/" onclick="window.open(this.href);return false;

אני מקווה שהנקודות שהעליתי תרמו לכם ואני מאחל לכולכם הרבה הצלחה במציאת הנכס להשקעה!

שמוליק
שלח תגובה