Star Board Pro 8'5 2013 ביקורת ראשונה!

גלשני SUP (חתירה עם משוט), לונגבורד, פאנבורד, קבוצות חתירה, ביקורת ציוד , סטנד אפ פאדל בורד,
longboard

מנהלים: batgalim, גולן

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
shahar

Star Board Pro 8'5 2013 ביקורת ראשונה!

שליחה על ידי shahar »

אז אחרי איזה חודש שהגלשן היפה הזה ישן איתי במיטה בתחילת שבוע שעבר הצלחתי סוף סוף לראות
מה הוא שווה במים.

כבר ביום הראשון נכנסתי איתו לסיבוב בים שקט והופתעתי, למי שעוד לא מעודכן הגלשן מתהדר בלא יותר
מ 106 ליטרים (ואני מה לעשות ילד גדול מסתכל על ה90 קילו מלמעלה) כך שהתגובה הראשונה שהייתה לי
כששמעתי על התוכניות של סטארבורד זה שכנראה שמישהו שם התכבס בגל אחד יותר מדי.
בפועל אין הבדל עצום ברמת היציבות שהגלשן מספק וזה בעיקר בגלל שהם שמרו על מידות מאוד נדיבות ורק חתכו הרבה מהעובי.
הכניסה לגל נשארה קלה מאוד (החרטום יחסית רחב) ומשופרת אפילו יותר בגרסת הקרבון הקלילה שמספקת תחושה
של ריחוף מעל למים.
ויש את כל הקטע של הגלישה עצמה - שלושת השינויים העיקריים מגיעים במעבר מזנב עגול למרובע (סקווש) קטן,
ירידה דרסטית בעובי ומעבר לסט שלוש חרבות קטנות. כל אלה נותנים גלשן סופר מהיר שמגיב לכל מחשבה.
אהבתי מאוד את אותו הדגם מהשנה שעברה אבל השיפור העיקרי לדעתי בא לידי ביטוי ביכולת סיבוב במהירויות גבוהות,
גם בשיא התנופה בכל רגע אפשר לחתוך לכל נקודה שמתחשק - תענוג צרוף.

סיכום:
הגלשן המושלם לאנשים כבדים שיודעים לגלוש ורוצים גלשן שעובד בגלים או לחלופין אנשים קלים שרוצים את הגלשן
הכי טוב ביקום.

*מי שרוצה לנסות את הגלשן מוזמן לפנות אליי, אני גולש בחופי המרכז כשיש גלים ותמיד שמח לחלק סיבובים.
*בימים הקרובים יוצאת הזמנה נוספת של דגמי 2013 ומי שיזמין מראש יקבל מחירים מעולים.

:)
שחר
סמל אישי של משתמש
גולן
איזה_גולש_אתה: גולש חספקה
יצירת קשר:

Re: Star Board Pro 8'5 2013 ביקורת ראשונה!

שליחה על ידי גולן »

סטארבורד הלכו על שינוי ממש קיצוני ולקחו גלשן של 123 ליטר וירדו בנפח ל 106 ליטר בלבד.
ירידה של 17 ליטר - כמעט 15% מנפח הגלשן !
הרבה מאוד אנשים הביעו חשש שהנפח קטן מדי אולם אחרי שהגלשנים הגיעו לשוק אנשים מדווחים
כי אמנם כושר הציפה נפגע אולם היציבות שופרה.
באתר seabreeze יש דיווח של גולש שערך השוואה מפורטת בין הגלשנים. מעניין לקרוא . . .

STARBOARD Pro 2012 - 2013 models
pro_201213_50p.jpg
pro_201213_50p.jpg (151.47 KiB) נצפה 712 פעמים
שלח תגובה